ФК “Львів” – переможець дитячого турніру “ГАЛИЦЬКА ЗИМА” серед команд 2011 р.н.

ФК “Львів” – переможець дитячого міжнародного турніру “ГАЛИЦЬКА ЗИМА” 2019 серед команд 2011 р.н.

Результати матчів

14.01.19 спорткомплекс «Олімпік» 

1 10.00 «Pilkarskie Nadzieje» 1 «Сузір’я» 2 Свалява – C  3-0

2 10.25 «Сузір’я» 1 Свалява «Pilkarskie Nadzieje» 2 Mielec – B 2-1 

3 10.50 «Сузір’я» 2 Свалява «Чайка» 2 Вишгород – C 0-16

4 11.15 «Поділ» 1 Київ «Сузір’я» 1 Свалява – B 1-1

5 11.40 «Pilkarskie Nadzieje» 1 «Чайка» 2 Вишгород – C 0-7

6 12.05 «Поділ» 1 Київ «Pilkarskie Nadzieje» 2 Mielec – B 0-1

7 12.30 «Поділ» 2 Київ «Чайка» 1 Вишгород – A 1-2

8 12.55 «Локомотив» Київ ФК «Хуст» – A 9-0

9 13.20 «Лідер» Червоноград «Буковина» 2 Чернівці – B 3-1 

10 13.45 «Поділ» 2 Київ «Буковина» 1 Чернівці – A 0-3

11 14.10 «Поділ» 1 Київ «Атлет» 2 Київ – B 0-2

12 14.35 «Локомотив» Київ ФК «Берегове» – A 16-0

13 15.00 «Лідер» Червоноград «Атлет» 2 Київ – B 2-0

14 15.25 «Зміна» Біла Церква «Атлет» 1 Київ – C 0-5

15 15.50 ФК «Берегове» «Чайка» 1 Вишгород – A 0-8

16 16.15 «Галичина» Львів «Зміна» Біла Церква – C 5-1

17 16.40 «Буковина» 1 Чернівці ФК «Хуст» – A 1-1

18 17.05 «Атлет» 2 Київ «Буковина» 2 Чернівці – B 1-2 

19 17.30 «Галичина» Львів «Атлет» 1 Київ – C 3-4

14.01.19 ПС «Динамо» 

46 11.00 ФК «Львів» «Карпати» Львів  3-1

47 11.25 «Чемпіон» Тернопіль ФК «Червоноград» 2-3 

48 13.20 ФК «Львів» «Чемпіон» Тернопіль 5-0

49 13.45 «Карпати» Львів UKS Orlik Przemysl, PL  6-5 

50 14.10 ФК «Львів» ФК «Червоноград» 1-0

51 14.35 UKS Orlik Przemysl, PL «Чемпіон» Тернопіль  4-4

52 15.00 «Карпати» Львів  «Тайм» Ковель 10-0   

 

15.01.19 спорткомплекс «Олімпік» 

20 8.00 ФК «Берегове» ФК «Хуст» – A 0-9

21 8.25 «Зміна» Біла Церква «Чайка» 2 Вишгород – C 1-6

22 8.50 ФК «Хуст» «Чайка» 1 Вишгород – A 1-1

23 9.15 ФК «Берегове» «Буковина» 1 Чернівці – A 0-7

24 9.40 «Локомотив» Київ «Чайка» 1 Вишгород – A 14-0

25 10.05 «Поділ» 2 Київ ФК «Хуст» – A 1-5

26 10.30 «Буковина» 1 Чернівці «Чайка» 1 Вишгород – A 1-0

27 10.55 «Локомотив» Київ «Поділ» 2 Київ – A 12-0

28 11.20 «Лідер» Червоноград «Поділ» 1 Київ – B 2-0

29 11.45 «Локомотив» Київ «Буковина» 1 Чернівці – A 12-0

30 12.10 «Поділ» 2 Київ ФК «Берегове» – A 6-0

31 12.35 «Лідер» Червоноград «Сузір’я» 1 Свалява – B 1-2

32 13.00 «Поділ» 1 Київ «Буковина» 2 Чернівці – B 1-1

33 13.25 «Лідер» Червоноград «Pilkarskie Nadzieje» 2 Mielec – B 1-1

34 13.50 «Атлет» 2 Київ «Сузір’я» 1 Свалява – B 2-1

35 14.15 «Буковина» 2 Чернівці «Pilkarskie Nadzieje» 2 Mielec – B  1-3

36 14.40 «Сузір’я» 1 Свалява «Буковина» 2 Чернівці – B  2-1

37 15.05 «Атлет» 2 Київ «Pilkarskie Nadzieje» 2 Mielec – B 1-6

38 15.30 «Зміна» Біла Церква «Pilkarskie Nadzieje» 1 – C  5-0

39 15.55 «Атлет» 1 Київ «Сузір’я» 2 Свалява – C  11-0

40 16.20 «Галичина» Львів «Pilkarskie Nadzieje» 1 – C 5-0

41 16.45 «Зміна» Біла Церква «Сузір’я» 2 Свалява – C 14-0

42 17.10 «Галичина» Львів «Чайка» 2 Вишгород – C  3-3

43 17.35 «Pilkarskie Nadzieje» 1 «Атлет» 1 Київ – C 0-5

44 18.00 «Галичина» Львів «Сузір’я» 2 Свалява – C  6-1

45 18.25 «Атлет» 1 Київ «Чайка» 2 Вишгород – C  1-2

15.01.19 ПС “Динамо” 

53 8.00 «Карпати» Львів «Чемпіон» Тернопіль 4-4

54 8.25 ФК «Львів» «Тайм» Ковель 4-0

55 9.20 «Тайм» Ковель UKS Orlik Przemysl, PL  1-2

56 10.15 ФК «Львів» UKS Orlik Przemysl, PL 4-1

57 10.40 «Карпати» Львів ФК «Червоноград» 0-4

58 11.05 «Тайм» Ковель «Чемпіон» Тернопіль 1-1

59 12.00 «Тайм» Ковель ФК «Червоноград» 0-3

60 12.55 UKS Orlik Przemysl, PL ФК «Червоноград»1-3

1\2 «Локомотив» Київ «Сузір’я» 1 Свалява 5-1

1\2 ФК «Львів» «Чайка» 2 Вишгород  3-0

3-4 «Сузір’я» 1 Свалява «Чайка» 2 Вишгород  1-2

1-2 «Локомотив» Київ  ФК «Львів»  1-1(2-3)