1 тур Еліт Ліги ДЮФЛУ: коментарі тренерів

Тренери команд вікових категорій U-14 – U-17 прокоментували стартові поєдинки 1-го туру Еліт Ліги ДЮФЛУ сезону 2021/22 проти “УФК-Карпати”.

Мар’ян Сухнацький, тренер ФК “Львів” U-14:

“- Дебютний матч для моїх гравців в Еліт Лізі. Перед грою було помітно, що хлопці хвилювалися і переживали. Але тішить, що з перших хвилин змогли взяти м’яч та гру під контроль. Вважаю, що в першому таймі ми мали ігрову перевагу. В другому таймі гра вирівнялась, суперник теж показав свій характер. Бойове хрещення пройшли. Працюємо далі.”

Михайло Луцишин, тренер ФК “Львів” U-15:

– “В першу чергу хотів би привітати нашу дитячо-юнацьку школу зі стартом чемпіонату в елітному дивізіоні. Хочу побажати всім нашим віковим категоріям хорошої гри та перемог в подальшому. У нашому ж матчі, звичайно, було присутнє переживання на початку, оскільки це стартовий поєдинок. Загалом я своїми вихованцями задоволений, привітав хлопців із перемогою. Вони показали не лише бажання, а й хорошу гру. Об’єктивно кажучи, ми перемогли все таки по грі! Хотів би нагадати, що “УФК-Карпати” це минулорічний срібний призер в елітному дивізіоні, який поступився тільки у фіналі “Шахтарю”. Тому наші футболісти були зосереджені на тому аби дати бій гідному супернику. Це лише старт, однак і надалі простих ігор не буде, кожна гра є важкою. Якщо у футболістів буде таке ж бажання, концентрація, то наступні матчі постараємось провести у такому ж дусі.”

Дмитро Фіалка, тренер ФК “Львів” U-16:

– “На перших хвилинах матчу відчувалась напруга, хлопці трішки хвилювалися. Суперник був доволі складний, однак це хвилювання згодом пройшло. Гра була рівною у першому таймі. А вже у другому таймі ми почали створювати свої моменти. Були і виходи один в один. Також один раз дуже добре вскрили правий фланг гостей, але гравець, який мав замикати простріл не поцілив по м’ячу. “УФК-Карпатам” теж вдавалося вскривати наші фланги та гостро прострілювати. Власне і першими відкрили рахунок у матчі гості. Наші вихованці зуміли дуже швидко відновили паритет у зустрічі. Загалом як ми, так і “УФК-Карпати” виглядали яскраво, рахунок вважаю закономірним. Ми залишились задоволеними після матчу. Проте, команда ще не зіграна, попереду ще дуже багато роботи.”

Роман Гданський, тренер ФК “Львів” U-17:

– “Я вдячний нашим хлопцям за хорошу, самовіддану гру. Нам протистояла добре збалансована в усіх лініях команда. Було багато єдиноборств, ніхто не хотів поступатися. Якраз в таких матчах проявляється характер, видно слабкі сторони, над чим потрібно допрацьовувати. Якщо початок, розвиток атаки в нас добре виходив, то в завершальній фазі бракувало загострення. Зробимо аналіз тих моментів і будемо їх вдосконалювати, а також інші помилки, які були допущені. Загалом була рівна гра, на жаль фортуна була не на нашій стороні. Чекаємо на виздоровлення Данила Микосовського, який зламав на тренуванні ключицю, воротарів Арсена Климчука, що травмував руку, та Остапа Шайдеця, який переніс операцію коліна. Бажаємо їм якомога швидше повернутись в склад команди!”

Нагадаємо, що у суботу, 4-го вересня, команди ФК “Львів” вікових категорій U-14  – U-17 зіграли свої стартові поєдинки в Еліт Лізі ДЮФЛУ сезону 2021/22.

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”