Ефект дежавю: ДЮШ «Львів» знову програла ФК «Куликів»

У неділю, 10-го жовтня, відбувся матч 21-го туру Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021 року серед дорослих команд між  ДЮШ «Львів» та ФК «Куликів». За підсумками зустрічі львів’яни програли супернику з аналогічним рахунком як у першому колі – 1:3.

У першій половині зустрічі  вболівальники, які прийшли на стадіон “Сокіл”, забитих м’ячів не побачили. Гра проходила на зустрічних курсах, на полі точилася справжня боротьба, але нулі на табло залишились незмінними.

На старті другої 45-хвилинки Назар Цюпка замкнув головою навіс партнера та розмочив рахунок, 0-1. Ініціатива на полі повністю перейшла до гостей з Куликова. Згодом метрів із семи Ігор Поручинський розстріляв ворота Саваса Бугая та подвоїв перевагу. На 84-й хвилині Олександр Кущ-Василишин вдало зіграв на добиванні та забив єдиний гол “Львова” у цьому матчі.

Крапку у поєдинку поставив той самий активний Цюпка, який у компенсований час оформив дубль. В підсумку, ДЮШ “Львів” зазнає поразки із аналогічним рахунком як у матчі першого кола – 1:3 на користь ФК “Куликів”.