Еліт Ліга ДЮФЛУ: Огляд матчів 2-го туру

У суботу, 11-го вересня, відбувся 2-й тур Еліт Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги УкраїниКоманди U-17 та U-15 зіграли свої поєдинки на виїзді проти “ВІК-Волинь”, а U-16 та U-14 вдома проти АФ “Рух”.  У другому турі – 1 перемога, 2 нічиїх та 1 поразка.

U-17 (2005 р.н.)

11 вересня 2021 року, 14-00
м. Ковель
Арбітр: Дмитро Шекель
Асистенти арбітра: Андрій Корецький, Назарій Лисиця
Спостерігач арбітражу: Ігор Школьний

“ВІК-Волинь” – ФК “Львів” – 0:0

ФК “Львів” (стартовий склад): Решетицький, Гайдук, Проць, Бідзінський, Герега, Висоцький (К),  Вишинський, Михайлів, Квас, Герич, Михавко. Заміна: Григорчук, Батюк, Панчишин, Лозинський, Пухнатий,  Пип’як, Сухецький, Фрич.
Тренери:
Роман Гданський, Богдан Бандура

Роман Гданський: “Суперник був серйозно налаштований проти нас (минулого сезону ми їх двічі перемогли). Грали від оборони, зустрічали нас на своїй половині, що залишало нам мало ігрового простору. Відзначу, що і поле нестандартних розмірів. Перший тайм важко було зламати дві лінії оборони, в другому таймі добавили швидкості, створили небезпечні моменти. На жаль, не змогли реалізувати їх.”

U-16 (2006 р.н.)

11 вересня 2021 року, 12-00
м. Львів, стадіон “Сокіл”
Арбітр –  Сергій Валенко
Асистенти арбітрта:  Олег Патик, Роман Любінець
Спостерігач арбітражу:  Василь Івасяк

ФК “Львів”  – АФ “Рух” – 0:1 (0:1)
Гол: Лемішко (10)

ФК “Львів”: Лозинський, Киричок (Строцький, 72), Бойко (Літепло, 80+1), Шандра, Фалісей, Бокало, Лехів, Мендрук, Заповський (Решутко, 53), Матківський (Скочеляс, 65), Ковбаснюк (Білас, 61). Запасні: Артим, Александер, Лебедєв, Станько.
Тренери: Роман Гандзин, Дмитро Фіалка

U-15 (2007 р.н.)

11 вересня 2021 року, 16-00
м. Ковель
Арбітр: Дмитро Шекель
Асистенти арбітра: Андрій Корецький, Назарій Лисиця
Спостерігач арбітражу: Ігор Школьний

“ВІК-Волинь” – ФК “Львів” – 0:1 (0:0)
Гол: Шкраба (58, П)

ФК “Львів”: Ріпак, Кравець (К), Чеберинчак, Кобільник, Василишин (Лишак, 44), Браславський (Антошик, 44), Брань (Смеречук, 70+2),  Проказюк (Книш, 62), Пач (Шкраба, 49), Качмар (Бекерський, 58), Галушка (Лагоцький, 47). Запасні: Кіт.
Тренери:
 Михайло Луцишин, Ігор Ільків 

Михайло Луцишин: “Гра видалася дуже бойовою, напруженою,проходила на зустрічних курсах. На початку гри мали можливість ми забити м’яч. Також був моментів і в господарів поля, але вдало зіграв наш голкіпер. В другому таймі малюнок гри не помінявся. Все вирішив один епізод, в якому ми провели хорошу атаку. За рахунок індивідуальних дій Андрій Проказюк увійшов в штрафний майданчик гостей, де проти нього було порушено правила, суддя призначив пенальті, яке вдало реалізував Андрій Шкраба. Результатом, звичайно, я задоволений, однак по грі у мене залишилися питання, тому будемо аналізувати та вказувати хлопцям на допущені помилки. Рухаємось далі та готуємось до наступних ігор”.

U-14 (2008 р.н.)

11 вересня 2021 року, 14-00
м. Львів, стадіон “Сокіл”
Арбітр –  Сергій Валенко
Асистенти арбітрта:  Олег Патик, Роман Любінець
Спостерігач арбітражу:  Василь Івасяк

ФК “Львів”  – АФ “Рух” – 1:1 (0:1)
Голи: Дацько (62) – Лильо (29)

ФК “Львів”: Михальченко, Мандзюк, Карпінський, Шпак, Брездень (Вергун, 55), Іваськів , Соя (Черна, 58), Фоїна, Генгало (Шкап’як, 29), Поворозник (Павлусів, 36), Дацько. Запасні: Лихвар, Калагурський, Левицький, Мусаєлян, Бучан.
Тренери: Мар’ян Сухнацький, Роман Свінціцький

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”