Еліт Ліга ДЮФЛУ: Огляд матчів 1-го туру

У суботу, 4-го вересня, стартувала Еліт Ліга Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. У першому турі Групи 4 суперником “синьо-золотих левів” були однолітки з “УФК-Карпати” (Львів). Команди U-17 та U-15 зіграли свої поєдинки вдома, а U-16 та U-14 номінально на виїзді.  У першому турі – 1 перемога, 2 нічиїх та 1 поразка.

U-17 (2005 р.н.)

4 вересня 2021 року, 12-00
м. Львів, стадіон “Сокіл”
Арбітр – Степан-Андрій Гай
Асистенти арбітрта: Роман Любінець, Роман Фредина
Спостерігач арбітражу: Орест Гураль

ФК “Львів” – “УФК-Карпати” (Львів) – 0:1 (0:0)
Гол: Магасевич (90+2)

ФК “Львів”: Решетицький, Бідзінський, Шута, Пайтак, Висоцький (К), Герега, Квас (Пип’як, 80), Вишинський, Проць (Герич, 63), Михайлів (Лозинський, 89), Михавка (Сухецький, 87). Запасні: Григорчук, Батюк, Пухнатий, Панчишин.
Тренери:
Роман Гданський, Богдан Бандура

ФК “Львів” розпочав свій шлях в новому сезоні Еліт Ліги ДЮФЛУ з поразки. У стартовому турі ближчими до перемоги все таки були номінальні гості “УФК-Карпати”, які могли відзначитись ще у першому таймі.

Переможний гол суперник забив вже у компенсований арбітром час, Олег Решетицький після прострілу гостей не зміг зафіксувати круглого, а Магасевич заштовхав м’яч у сітку.

U-16 (2006 р.н.)

м. Львів, стадіон “Школяр”
Арбітр – Тарас Козак
Асистенти арбітрта:  Олег Патик, Мирон Гапчин
Спостерігач арбітражу: Роман Брандибура

“УФК-Карпати” (Львів) – ФК “Львів” –  – 1:1 (0:0)
Голи: Лень (62) – Матківський (63)
Попередження: Коваль (73), Лень (68) – Мендрук (58)

ФК “Львів”: Лозинський, Киричок (Строцький, 66), Бойко, Шандра (Матківський, 56), Скочеляс, Бокало, Лехів, Мендрук (Гузій, 80+1), Фалісей, Заповський (Головатий, 72), Ковбаснюк (Білас, 62). Запасні: Літепло, Артим, Александер, Дудич.
Тренери:
Роман Гандзин, Дмитро Фіалка

Розпочалась гра досить нервово, відчувалось, що для команд це перший матч сезону. Поєдинок проходив на зустрічних курсах. Як і господарі, так і гості мали достатньо моментів аби забивати. Яскравішими у першій частині зустрічі виглядали гості, які мали два виходи віч-на-віч з голкіпером.

Однак у другому таймі ця перевага перейшла вже до господарів. В одній із атак на 62-й хвилині “синьо-золоті леви” пропустили гол. Одразу за хвилину “Львів” відігрався зі стандарту, відзначився Мендрук. Тренерський штаб “городян” провів низку замін, яка допомогла знову взяти контроль над грою, проте вирвати перемогу так і не вдалося.

ФК “Львів” стартує з нічиї та заробояє один заліковий бал до свого активу.

U-15 (2007 р.н.)

4 вересня 2021 року, 14-00

ФК “Львів” – “УФК-Карпати” (Львів) – 2:0 (1:0)
Голи: Галушка (27), Лагоцький (70+2)

ФК “Львів”: Ріпак, Кравець (К), Чеберинчак, Кобільник, Василишин (Лишак, 49), Браславський (Антошик, 68), Брань (Пукшин, 70+3), Качмар (Бекерський, 69), Проказюк (Книш, 66), Пач (Шкраба, 55), Галушка (Лагоцький, 55). Запасні: Кіт, Блащак, Пукшин.
Тренери:
 Михайло Луцишин, Ігор Ільків

ФК “Львів” U-15 єдина команда, яка розпочала сезон із перемоги! Підопічні Михайла Луцишина та Ігоря Ільківа з перших хвилин захопила ініціативу на полі та не віддавала її до кінця поєдинку. На 27-й хвилині відзначився Галушка. У другому гольовому епізоді голкіпер “УФК-Карпати” вийшов із власних володінь, а Лагоцький перекинув круглого через нього у сітку, 2-0.

U-14 (2008 р.н.)

“УФК-Карпати” (Львів) – ФК “Львів” – 0:0
Попередження: Соя (33′)
На 1′ Мандзюк не реалізував пенальті.

ФК “Львів”: Михальченко, Мандзюк, Карпінський, Брездень, Шпак, Іваськів (Вергун 68), Соя (Левицький 45), Фоїна (Черна 58), Поворозник (Архимович 55), Дацько.
Тренери: Мар’ян Сухнацький, Роман Свінціцький

Матч проти “УФК-Карпати” був дебютним для гравців “Львова”, які вперше взяли участь в Еліт Лізі ДЮФЛУ та проходили бойове хрещення! Одразу на старті матчу ФК “Львів” не реалізував пенальті у ворота суперника, воротар виграв дуель. Помітно було, що команди нервують, але “синьо-золоті леви” зуміли взяти м’яч під контроль у першому таймі.

Суперник не збирався здаватись та теж неодноразово проявляв характер. Тому у першому матчі сильнішого так і не виявили. “УФК-Карпати” та ФК “Львів” розписали мирову та поділили очки.