З 24 по 26 квітня у Моршині проходив турнір серед команд 2017 року народження, де юні футболісти «Львова» здобули перше місце.
Кращі гравці команди – Орест Ботов та Юрій Сало.
Кращий гравець турніру – Максим Процько.
Вітаємо команду з перемогою та чудовим результатом! Дякуємо батькам за підтримку!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
