Голи:  Кисленко (23) – Сніжко (75), Поплавка (119)

СК “Днпро-1”: Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов (к), Польовий, Поплавка, Когут (Ляшенко, 105+1), Сніжко, Шаповалов (Бєляєв, 56), Хучбаров (Войцеховський, 69), Супряга.
Головний тренер: Дмитро Михайленко

ФК “Львів”:  Герич, Поручинський (Янчак, 22), Бариляк, Бухал, Коблюк (Шпирка, 62), Орловський, Багдай, Зайчук, Ощипко (к), Омельченко, Кисленко (Панасюк, 100).
Головний тренер:
Андрій Чіх

У боротьбі за вихід у півфінал Кубка України жеребкування звело дві команди, які представляють Другу лігу – ФК “Львів” та СК “Дніпро-1”. Суперник з Дніпра також новачок в чемпіонаті, але закінчив першу частину змагань на першому місці турнірної таблиці Групи Б. Через погодні умови поле стадіону “СКІФ” було вкрите снігом, і вже з самого ранку під керівництвом президента ФК “Львів” та з його допомогою проводились роботи з розчищення снігу. Тож до обіду поле було повністю готове до кубкових баталій, а вже вечером трибуни заповнило три тисячі глядачів, серед яких  близько 50 вболівальників з Дніпра.
Першими вийти вперед та створити атаку вдалось господарям. Сергій Кисленко, обігравши в центрі поля Святослава Шаповалова, вийшов на побачення з Юрчуком, але переграти голкіпера все таки не зумів. В середині першого тайму ФК “Львів” зробив вимушену заміну – Ігор Поручинський отримав травму і продовжити гру вже не зміг. На заміну вийшов Вадим Янчак, що пішло на користь “городянам”. Вадим зправа навісив круглого на Кисленка, де форвард без перешкод перенаправив м’яч у сітку дніпрян, 1-0. Лише програючи в рахунку “Дніпро-1” мав шанс аби відігратись – флангову передачу головою замикав Ігор Когут, Герич накрив шкіряного з другої спроби. Господарі пішли в роздягальню на крок ближче до омріяного квитка у півфінал Кубка України.
Мали нагоду забите вдруге у другому таймі після подачі кутового, де головою Руслан Бариляк зробив простріл метрів із п’яти, Юрчук зіграв відмінно. Однак гравці ФК “Львів” почали втомлюватися, а гості почали контролювати м’яч та створювати моменти біля воріт нашого голкіпера. Один з них став для львів’ян фатальним на 75 хвилині: Поплавка, обігравши Ігора Ощипка зробив навіс з правого флангу, а залишений без нагляду Сніжко переправив м’яч в нижній кут воріт Герича, 1-1. Гості мали ще декілька нагод, але вразити вдруге ворота господарів їм не вдавалось, тому гра перейшла в овертайм.
В додатковий час ФК “Львів” намагався швидко вийти вперед, в той час як суперник з Дніпра не спішив, але постійно намагався робити пас вперед. Саме в другому екстра-таймі “синьо-золоті леви” не скористались стовідсотковою нагодою, яка б вивела їх вперед. Олег Панасюк мав вихід сам-на-сам з Юрчуком, але не влучив у ближній кут воріт. Всі трибуни завмерли в очікуванні післяматчевих пенальті, яким забракло буквально півтори хвилини. Метушня у штрафному майданчику господарів призвела до того, що м’яч потрапив до Поплавки, де той з розвороту пробив у правий кут воріт, круглий від штанги влетів у ворота, 1-2. Після фінального свистка всі футболісти ФК “Львів” впали в розпачі на поле і довго не могли встати та оговтатись від поразки.

Львів’яни покидають розіграш Кубка України на стадії 1/4 фіналу, до якої дійшли вперше за історію клубу. Футбольний клуб “Львів” висловлює щиру вдячність всім, хто був з нами протягом цього часу, вірив і підтримував нас, та творив історію разом з нами!