ФК “Львів” представляє Україну на престижному міжнародному турнірі в Італії

Завдяки зусиллям УАФ та особисто Андрія Павелка і Вадима Костюченка, дитячо-юнацька школа ФК “Львів” отримала можливість представляти Україну на престижному міжнародному турнірі “Lazio Сup” 2022 в Римі. До Італії вирушила збірна 2005-2006 р.н. Турнір триватиме 17-22 травня.

Варто сказати, що частина гравців приєдналися до команди вже в Римі, оскільки, після початку широкомасштабного нападу росії перебували та тренувались за межами України. Натомість тренери наших команд залишаються в Україні, тож нашу делегацію за кордоном очолили досвідчені директор школи Ярослав Лемех та тренер Богдан Бандура.

У міжнародному турнірі, який за ліком вже 14-й, участь беруть 16 команд. Група А: Villalba, Ternana, Roma, Monterosi Tuscia. Група В: Ucraina, Cassino, Debrecen, Frosinone. Група С: Atletico Terme Fiuggi, Rappresentativa Nazionale LND, Sassuolo, Latina. Група D: Sora, Atletico Madrid, YR Canada Selection, Salernitana.

Календар матчів (Група B):

17.05. Ucraina – Cassino (2:0). 1 тур
18.05. Ucraina – Debrecen. 2 тур
19.05. Frosinone – Ucraina. 3 тур

Українці дебютували на міжнародному турнірі з перемоги над Cassino Calcio -2:0. Попереду на команду чекає ще два матчі групового етапу.

Матчі чвертьфіналу пройдуть 20-го травня, півфіналу – 21. Фінальна частина змагань відбудеться 22-го травня.

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”