ФК «Львів» презентував новачків на передсезонній прес-конференції

У п’ятницю, 20 липня, на «Арені Львів» у Львові відбулася передсезонна прес-конференція ФК «Львів» перед початком чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги сезону 2018/2019 років.

В урочистій зустрічі з журналістами взяли участь генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків, в.о. директора «Арени Львів» Юрій Майборода, головний керуючий директор ТОВ «Глуско Рітейл» Віталій Вандич, головний тренер «синьо-золотих левів» Жилмар Тадеу да Сілва, а також капітан львівського колективу Олександр Бандура.

«З цього дня цікавого та захоплюючого футболу найвищого ґатунку у нашому місті стане більше, адже цього літа відбулося народження нового та унікального проекту, який має на меті чимало амбітних цілей. Клубний менеджмент провів кропітку та прискіпливу роботу з комплектації тренерського штабу та колективу, який зумів би вже незабаром вести гідну конкуренцію з грандами вітчизняного футболу та посісти призові місця в українській першості, аби у подальшому спробувати свої сили в європейських турнірах», – сказав на початку заходу Андрій Паньків

«Арена Львів» має великий шлейф господарських проблем, але це не відбиватиметься на умовах, які матимуть ФК «Львів» та уболівальники, що приходитимуть підтримати улюблену команду. Ми плануємо тривалу співпрацю з ФК «Львів» і плануємо забезпечити усі необхідні умови для проведення футбольних матчів на найвищому рівні», – підкреслив в.о. директора львівської арени Юрій Майборода.

«Компанія Глуско підтримує молоду і перспективну команду – ФК «Львів». Ми віримо у юні таланти, цілеспрямованість і запал. Бажаємо успіхів команді та її новачкам у сезоні і сподіваємося, що титульний спонсор зробить вагомий внесок у розвиток як львівського клубу, так і українського футболу», – відзначив у своєму виступі головний керуючий директор ТОВ «Глуско Рітейл» Віталій Вандич.

«ФК «Львів» – великий проект українського футболу. 15 років тому подібним чином розпочинав працювати «Шахтар». Знаю, що я є першим бразильським тренером в історії найвищого українського дивізіону. Це великий шанс у моїй тренерській кар’єрі. І я на 100% вірю, що у нас все вийде», – резюмував наставник «городян» Жилмар.

Голкіпер та капітан «синьо-золотих левів» Олександр Бандура привітав усіх присутніх з початком чемпіонату і висловив сподівання, що він буде таким же цікавим та інтригуючим, як і попередні розіграші Прем’єр-ліги: «Сподіваюся, ми порадуємо наших вболівальників хорошою грою, а керівництво – хорошими результатами згідно цілей, які перед нами поставлені.»

Після цього відбулося представлення новачків клубу: у літнє міжсезоння новеньку форму команди з міста Лева приміряли одразу одинадцять виконавців – шість бразильців та п’ять вітчизняних футболістів.

Публіка оплесками зустріла презентацію Тейлора, Бруно, Панамбі, Аугусто, Сабіно, Мартана, Вадима Парамонова, Сергія Вороніна, Олександра Голікова та Вадима Янчака, які з рук генерального директора клубу Андрія Паньківа отримали футболки з номерами, затвердженими у заявці клубу на сезон.

Ще один новачок команди голкіпер Богдан Друзь не зміг взяти участі в офіційному заході, вирушивши до розташування команди U-21.

Інформаційна служба ФК «Львів»