ФК “Львів” U-14- переможець турніру “CHRISTMAS SELECT CUP”

Напередодні новорічних свят відбувся футзальний турнір “Сhristamas Select Cup”, у якому взяла участь команда Мар’яна Сухнацького. ФК “Львів” U-14 впевнено та заслужено здобув головний трофей.

Матчі на турнірі розпочались з протистоянь у групі “Б”. Саме в цьому квартеті свою повну домінацію над суперниками почала втілювати одна із команд ФК “Львів”. В першій ж грі “городяни” не залишили жодних шансів супернику – ФК “Мрія”, забивши “мрійникам” аж 15 голів.  Вже незабаром “Мостиська” та “Львів” Б в очній зустрічі мали б визначити, хто вийде у наступний етап змагань з першого місця. І сам матч справді виправдав очікування, адже команди показали безкомпромісну боротьбу. Все ж краще своїми моментами скористалась ДЮСШ “Мостиська”

Турнірна таблиця. Група “Б”
ДЮСШ Мостиська 2008 3 9
ФК “Львів” Б 3 6
“Футзал-Юніор” 3 3
“Мрія” 3 0

У групі “А” була подібна ситуація, хоч і матчі мали більшу інтригу. В першій грі, цієї групи, цікаве протистояння вийшло у ФК “Львів” А та КІВС Футзал. Довгий час в матчі тримались сухі нулі а команди створили безліч гольових нагод. Слід відзначити гру голкіперів обох команд, що вправно тримали свої володіння на замку. Та все ж, під завісу гри, “синьо-золотим левам” таки вдалось дотиснути “муніциплів” і в підсумку перемога підопічних Мар’яна Сухнацького 2:0. В останьому матчі групового етапу чернівецька “Фазенда” та ФК “Львів” А вирішували хто ж з якого місця вийде у наступний етап. Матч і справді став окрасою всього першого етапу змагань. “Городяни” першими відкрили рахунок у грі і утримували потрібний результат практично весь час. Але “Фазенда” знайшла у собі сили та характер на те аби переламати хід протстояння. В підсумку чернівецька команда здобула вольову перемогу 2:1.

Турнірна таблиця. Група “А”
“Фазенда” 3 9
ФК “Львів” А 3 6
КІВС Футзал 3 1
ДЮСШ Мостиська 2009 3 1

Те чого не вдалося зробити “Львову” у групі, вдалось на стадії плей-офф. Обидві команди свої пів-фінальні протистояння виграли. Спочатку, ФК “Львів” Б мінімально здолав “Фазенду” 3:1 а згодом ФК “Львів” А не відчув жодного опору від ДЮСШ “Мостиська” 2008 – 5:2. Вдалі матчі підопічних Сухнацького дозволили їм вийти у фінал, а це означало, що у вирішальному матчі турніру буде “дербі” Львова. Два “Львова”, які по суті є однією командою, розіграли спокійний матч в якому ФК “Львів” Б взяв гору над командою “А” – 5:1.

За підсумком турніру організатори змагань визначили кращих гравців наших команд:

ФК “Львів” А – Соя Максим

ФК “Львів” Б – Вергун Юрій

 Також було визначено кращих гравців турніру: 

Кращий гравець захисного плану – Олег ШУЛЬГА (ФК Львів А)

Кращий гравець атакуючого плану – Артем ШКАП’ЯК (ФК Львів Б)

Даний турнір пройшов за підтримки Управління спорту Львівської обласної державної адміністрації, Асоціації футзалу Львівщини а всі команди отримали чудові призи від технічного партнера “Christmas Select Cup” інтернет-магазину “Спортмайданчик” та компанії “Select”.

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”