ФК “Львів” U-19 розпочав підготовку до другої частини сезону 2021/22

ФК “Львів” вийшов із відпустки та розпочав підготовку до другої частини чемпіонату U-19 сезону 2021/22. Для львів’ян чемпіонат поновиться 25-го лютого.

У п’ятницю, 14-го січня, команда U-19 повернулась із відпустки та провела перше тренування в 2022 році. Навчально-тренувальні збори львів’яни проведуть на базі основної команди в Брюховичах та на стадіоні “Сокіл”. Підопічні Тараса Гвоздика візьмуть участь у 23-му за ліком товариському турнірі пам’яті видатного наставника “Карпат” Ернеста Юста. Початок Меморіалу Юста-2022 заплановано на 26-те січня. Також на 12-те лютого запланований спаринг із тернопільською “Нивою”.

Тренування будуть проходити в одноразовому режимі до 23-го січня на стадіоні “Сокіл”. А вже з понеділка, 24-го січня, команда перейде в режим дворазових тренувань та буде тренуватись у залі. Період 31 січня – 6-го лютого ФК “Львів” U-19 проведе на навчально-тренувальній базі основної команди “Львова” в Брюховичах.

Тарас Гвоздик, головний тренер ФК “Львів”  U-19: “Команда повернулась з відпустки в непоганих фізичних кондиціях, гравці мали програму за якою займались та працювали в залі. З деякими футболістами працював наш тренер з фізпідготовки Наталія Олександрівна в Брюховичах на базі. Якщо оцінювати силу, то непогано, але потрібно працювати над загальною витривалістю, над кардіо та над диханням. Власне над цим ми зараз і працюємо.

Зараз триває підготовчий період на який заплановано 6-ть контрольних матчів. Поки лише запланований спаринг із тернопільською “Нивою”, а поміж тим ми будемо грати на Меморіалі Юста. На даний час з нами тренується 9-ть гравців U-17 (2005 року), яких ми переглядаємо. Адже наша мета омолоджувати команду та виховувати молодих футболістів. Можливо, що вже у другій частині чемпіонату ми зможемо розраховувати на цих гравців.

Нагадаємо, що перший офіційний матч чемпіонату U-19 відбудеться на виїзді 25-го лютого проти “Олександрії” в рамках 19-го туру. 

Інформаційна служба ФК «Львів»