ФК “Львів”U-19 та ДЮШ “Львів” візьмуть участь у меморіалі Юста

Цьогоріч на престижному аматорському турнірі дитячо-юнацьку школу ФК «Львів» будуть представляти команди “Львів” U-19 та ДЮШ “Львів”.

Товариський турнір присвячений пам’яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста за ліком вже 23-й та проходить під егідою Львівської асоціації футболу. На турнір зареєструвалось більше 50-ти команд. Початок змагань заплановано на 26-те січня. Матчі відбуватимуться на штучних футбольних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіоні «Сокіл», «Школяр» у Львові та на «Арені-Довге» в Стрийському районі.

Тарас Гвоздик, головний тренер U-19: “Для нас участь на Меморіалі Юста це підготовка до чемпіонату U-19. У нас буде дві команди, одна буде складатись із старших гравців після 2003 року, а наша ю-19 буде складатись в більшості з гравців 2005 та 2004 року. Думаю розраховувати на високі місця буде важко, але будемо працювати по-максимуму. Турнірних завдань перед нами немає – основна наша ціль це підготовка до другої частини сезону 2021/22.

Нагадаємо, що підопічні Тараса Гвоздика повернулись із відпустки 14-го січня та тренуються в режимі одноразових тренувань

Інформаційна служба ФК «Львів»