ФК “Львів” зустрівся з українськими військовослужбовцями у Маріуполі

Передігрове тренування ФК «Львів» напередодні матчу 6-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги з «Маріуполем» відвідали українські військовослужбовці – морські піхотинці, які обороняють цілісність України у військовому конфлікті на сході нашої держави.

Команда подякувала військовослужбовцям за те, що гравці мають можливість у відносному спокої виконувати свої громадянські обов’язки, поки хлопці несуть службу в районі ООС та оберігають українську територію від можливих військових дій з боку російсько-окупаційних військ.

Захисники України приєдналися до гравців у тренувальних вправах, а наостанок отримали від «синьо-золотих левів» пам’ятні подарунки – футбольну атрибутику львівського клубу.

«Львів – українське місто, яке особливо переживає за долю наших військовослужбовців. Приїхавши до Маріуполя, ми не могли не зустрітися з цими хлопцями, а в цьому випадку – з морськими піхотинцями. Ми вдячні їм за те, що ми можемо займатися улюбленою справою, аби в нашому регіоні було мирне небо. Хлопці ризикують своїм життям, на жаль, багато з них гинуть заради цілісності та незалежності нашої держави … Це дуже хвилююча зустріч для мене і для команди. Ми просто не мали права не зустрітися і не сказати їм велике ДЯКУЄМО»,- зазначив під час зустрічі з військовослужбовцями головний тренер команди Юрій Бакалов.

Інформаційна служба ФК «Львів»