Футбольний 2021 рік розпочинаємо 28-го січня на Меморіалі Юста!

Дитячо-юнацька футбольна школа “Львів” розпочинає свій футбольний 2021-й рік на 22-му за ліком масштабному товариському турнірі пам’яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста. Старт турніру заплановано на 28-ме січня. 

Цьогоріч від “Львова” виступить лише одна вікова категорія – команда U-19 (УПЛ). Станом на 15-те січня на Меморіал Юста зареєструвалось 49 колективів:

  1. ФК «Львів U-19» (Українська Прем’єр-ліга);
  2. «Волинь-2» Луцьк (Професіональна футбольна ліга України);
  3. ТзОВ КПФ «Карпати» Львів (Професіональна футбольна ліга України);
  4. Збірна команда Львівської області;
  5. «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);
  6. ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);
  7. «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);
  8. ФК «Куликів» (Львівська Асоціація футболу);
  9. «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);
  10. МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);
  11. ЛСК «Погонь» Львів (Львівська Асоціація футболу);
  12. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);
  13. ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);
  14. ТзОВ «Карпати» Львів (Асоціація аматорського футболу України);
  15. СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);
  16. «Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу);
  17. «Старт» Розворяни (Львівська Асоціація футболу);
  18. ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);
  19. СК «Нафтовик» Борислав (Львівська Асоціація футболу);
  20. «Скала 1911» Стрий (Львівська Асоціація футболу);
  21. «Сокіл» Сокільники (Львівська Асоціація футболу);
  22. «Вишня» Судова Вишня (Львівська Асоціація футболу);
  23. «Легінь» Брюховичі (Львівська Асоціація футболу);
  24. «Лео-Кераміка» Львів (Львівська Асоціація футболу);
  25. «Карпати» Кам’янка-Бузька (Львівська Асоціація футболу);
  26. ФК «Ходорів/Вовчатичі» (Львівська Асоціація футболу);
  27. «Жупан» Винники (Львівська Асоціація футболу);
  28. «Ураган» Раденичі (Львівська Асоціація футболу);
  29. «Сокаль-Датський текстиль» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  30. «Шахтар» Червоноград (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  31. «Сокіл» Великі Глібовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  32. СК «Воля» Братковичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  33. ФК «Пустомити» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  34. «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  35. «Lion» Львів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  36. «Стандарт» Артасів/Сулимів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  37. «Скала» Вільховець (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  38. «Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  39. «Камула» Романів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
  40. «Ультрас Карпати» Львів (Асоціація футболу міста Львова);
  41. «УФК-Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);
  42. «СДЮШОР-4 U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);
  43. «Богун» Підзвіринець (Федерація футболу Городоцького району);
  44. «Зоря» Керниця (Федерація футболу Городоцького району);
  45. ФК «Дубляни» (Федерація футболу Самбірського району);
  46. ФК «Давидів» (Федерація футболу Пустомитівського району);
  47. «Каменяр» Кам’янопіль (Федерація футболу Пустомитівського району);
  48. «Дружба» Червневе/Старява (Федерація футболу Мостиського району);
  49. ФК «Олесько» (Федерація футболу Буського району).

 

Матчі турніру відбудуться на штучних футбольних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах «Сокіл», «Школяр», Академії футболу у Львові та «Арена-Довге» в Довгому Стрийського району. Початок Меморіалу Юста-2021 заплановано на 28-ме січня. Прямі трансляції матчів доступні на нашому ютуб-каналі

Інформаційна служба ДЮФШ «Львів»