«Львів» отримає свого суперника Меморіалу Юста у понеділок

У понеділок, 8-го березня, «Львів» дізнається свого майбутнього суперника в 1/16 фіналу «Меморіалу Юста». Через ускладнення епідемічної ситуації на Львівщині жеребкування пар 1/16 фіналу відбудеться в онлайн-режимі на Facebook-сторінці Львівської Асоціації Футболу. Початок о 12:00.

ФК «Львів» U-19 фактично достроково організував собі вихід із Групи. Нагадаємо, що львів’яни у груповому етапі здобули дві перемоги (виграли від «Давидова» 4-1 та від «Волі» 3-2) та зазнав одну поразку (від «Яворіва» 0-1). За підсудком цих трьох матчів «синьо-золоті леви» посіли другу сходинку в Групі 1. За регламентом змагань у наступний раунд проходять дві команди – «Львів» та «Яворів».

 Наразі вихід із групи собі гарантували такі команди (розміщені за рейтингом):
– ФК «Львів U-19» (Українська Прем’єр-ліга);
 
– «Волинь-2» Луцьк (Професіональна футбольна ліга України);
 
– ТзОВ КПФ «Карпати» Львів (Професіональна футбольна ліга України);
 
– «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФК «Куликів» (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);
 
– МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Кар’єр-Дністер» Старий Самбір/Торчиновичі (Львівська Асоціація футболу);
 
– СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);
 
– ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);
 
– ТзОВ «Карпати» Львів (Асоціація аматорського футболу України);
 
– СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Старт» Розворяни (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФК «Скала 1911» Стрий (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Легінь» Брюховичі (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Лео-Кераміка» Львів (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Новояричівська ОТГ» (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФК «Ходорів/Вовчатичі» (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Сокіл» Золочів (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Жупан» Винники (Львівська Асоціація футболу);
 
– «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
 
– «Шахтар» Червоноград (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
 
– «Босота» Чорнушовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
 
– «Юність-2» Верхня/Нижня Білка (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);
 
– ФК «Куликів-2» (Львівська Асоціація футболу);
 
– ФК «П’ятничани» (Федерація футболу Стрийського району);
 
– ФК «Городжів» (Федерація футболу Жовківського району).
За регламентом Збірна Львівської області з групи не виходить, замість неї в плей-оф потрапить команда, що посяде третє місце в групі 3 – ФК «Пустомити» або ж «Стандарт» Артасів, вирішальна очна зустріч яких відбудеться 8-го березня о 20:00.
Інформаційна служба ДЮШ ФК «Львів»