“Львову” – 16 років!

Сьогодні, 22 травня, ФК “Львів” святкує свій 16-ий день народження! Саме 2006 рік закарбовано на емблемі під якою дитячо-юнацька школа ФК “Львів” виступає на теренах України.

Рівно 16 років тому амбітна команда зі Львова почала своє існування на футбольній карті України. Упродовж своєї відносно молодої, але багатої на події історії, клуб розпочав набір в новостровену дитячо-юнацьку футбольну школу ФК “Львів”. Станом на сьогодні команди старших вікових категорій “Львова” виступають в елітному дивізіоні Еліт Ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Діти на серйозному рівні вивчають ази футболу від 5 років. Створені команди вікової категорії від U-5 до U-17. Найкращі вихованці школи грають в складі команди U-19, яка виступає в чемпіонаті U-19 Української Прем’єр-ліги.

ДЮШ “Львів” випустила вже не одну сотню вихованців, не один десяток з яких зіграв в найвищому дивізіоні України. Основна мета – виховувати власну молодь та давати можливість продовжувати вдосконалювати професійну майстерність у структурі основної команди “Львова”.

Інформаційна служба ДЮШ ФК “Львів”