Меморіал Юста: ФК «Львів» U-19 у Групі 1

Дитячо-юнацька футбольна школа «Львів» увійшла до Групи 1 на 22-му за ліком масштабному товариському турнірі пам’яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста. Старт турніру заплановано на четвер, 28-го січня. 

Цьогоріч у Меморіалі Ернеста Юста візьме участь рекордна кількість команд – 68. Згідно з командним рейтингом їх поділено на 17 груп по 4 в кожній. 

Поєдинки Меморіалу Юста-2021 відбуватимуться на штучних футбольних полях стадіонів «Сокіл», «Академія футболу», «Школяр» у Львові, стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках та на «Арені-Довге» в Довгому Стрийського району поблизу Моршина.

 

Відповідно до регламенту, після групового етапу, що пройде за одноколовою системою, з кожної групи до 1/16 фіналу вийдуть по два найкращі колективи.

 

АЛГОРИТМ ПРОВЕДЕННЯ МЕМОРІАЛУ ЮСТА-2021. У разі рівної кількості очок підсумкові місця визначаються наступним чином: а) за результатами очних протистоянь; б) за найбільшою кількістю перемог у всіх матчах; в) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах; г) за найбільшою кількістю забитих м’ячів у ворота суперників; ґ) за найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження  1 бал, вилучення – 5 балів).
 
За абсолютної рівності всіх перелічених вище показників місця команд визначатимуться жеребкуванням.
 
Чотири колективи з найнижчим рейтингом, які посядуть другі місця у групах, проведуть додаткові стикові матчі за право змагатися в 1/16 фіналу.
 
Згідно з регламентом, збірна команда Львівської області з групи не виходить (замість неї в плей-оф потрапить команда, що посяде третє місце в групі 3).
 
ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ МЕМОРІАЛУ ЮСТА-2021. На груповому етапі заплановано провести 102 поєдинки (з 28-го січня по 28-ме лютого) плюс дві стикові гри (2-го березня) і 31 поєдинок на стадії плей-оф (1/16 фіналу – 6-8-го березня, 1/8 фіналу – 13-14-го березня, чвертьфінал – 20-го березня, півфінал – 23-го березня, фінал – 27-го березня).
 
Таким чином на цьогорічному турнірі пам’яті Ернеста Юста загалом буде зіграно 135 ігор.

 

28 січня у стартовій дуелі зійдуться  «Темп» із Відників та «Зоря» з Керниці (ГРУПА 13). Звітний поєдинок розпочнеться о 19:45 на стадіоні  «Сокіл» у Львові. Про календар матчів ФК «Львів» U-19 буде повідомлено згодом. Прямі трансляції матчів будуть доступні на нашому ютуб-каналі.

Інформаційна служба ДЮФШ «Львів»