04.06.2017 18-00 ст. “Юність”, м. Волочиськ

ФК “Агробізнес” – ФК “Львів” – 1-0.
Гол: Груша (45+1, пен.)

ФК “Львів”: Жук, Савошко В. (Вичіжанін, 85), Бариляк, Матушевський, Яворський, Чепа, Янчак (Дахновський, 58), Зайчук (Турко, 80), Романчук (Горін, 70), Шпирка (Семенюк, 72), Міщук (Ременяк, 70).
Головний тренер: Андрій Чіх.

Вчора, 4-го червня, ФК “Львів” у рамках 20-го туру чемпіонату України серед аматорів зустрічався із лідером змагань – ФК “Агробізнес” з м. Волочиськ. Нагадаємо , що обидві команди претендують на підвищення у класі і з наступного сезону планують виступати у Другій Лізі України.
Буквально за декілька хвилин до стартового свистка арбітра стало відомо, що “ОДЕК” переграв “Чайку” з рахунком 3-1. Тим самим, “Агробізнес” ще до початку гри з львів’янами забезпечив собі перше місце у Групі 1 та участь у фінальному матчі з переможцем Групи 2- ФК “Металіст -1925”. Команда з Волочиська у чемпіонаті не поступалась ще жодного разу. Не зміг вчора допомогти львів’янам дискваліфікований Євген Кравців, який у попередній грі з “Малинськом” отримав червону картку.
Погода була спекотною, +28 °C і досить суттєво вплинула на гру обох команд .Гравці “Агробізнесу” після радісної новини на поле вийшли розслабленими. Футболісти ФК “Львів”, перебуваючи піднесеному настрої після останніх двох матчів, хотіли показати хорошу гру проти лідера чемпіонату. Гостріше почали перший тайм гості зі Львова, створивши декілька небезпечних епізодів, які на жаль, не завершилися ударами в ствір воріт суперника.
На 39 хвилині господарі  пробили круглого в стійку воріт, після чого той відстрибнув до гравця з Волочиська, і футболіст потужним ударом пробив по центру воріт. Андрій Жук відвів небезпечний удар, перевівши м’яч на кутовий. Єдиний гол у матчі виник в компенсований арбітром час до першого тайму. У штрафному майданчику ФК “Львів” виникла метушня, “городяни” ніяк не могли вибити м’яч подалі від воріт. В результаті, шкіряний перейшов до гравця “Агробізнеса”, Яворський в підкаті зачепив ногу суперника, після чого суддя призначив пенальті. Успішно реалізував його півзахисник “Агробізнеса” – Віталій Груша (45+1).

У другому таймі активніше почали проявляти себе господарі. На 65 хвилині футболіст з Волочиська обходить двох наших гравців, які не вступили у боротьбу за м’яч та дали змогу супернику пробити по воротах, Жук парирує удар. Далі гра тривала лише на центрі поля. Обидві команди були втомлені від спеки. Свій максимум як і гості, так і господарі, показали у першому таймі. Відверто кажучи команди догравали матч та очікували фінального свистка. ФК “Львів” забракло зусиль та досвіду аби зрівняти рахунок, а господарів поля і цей результат влаштовував і вони спокійно догравали матч. В підсумку мінімальна поразка 1-0 від лідера турнірної таблиці.

Наступний матч “городяни” зіграють вдома 11 або 13 черня. Суперник – ФК “Чайка” із Петропавлівської Борщагівки, Київської області.