Підготовка до матчу з «Чорноморцем»: дворазові тренування та робота над помилками

Команда Юрія Бакалова у режимі дворазових тренувань готується до виїзного матчу 8-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги з одеським «Чорноморцем».

«Синьо-золоті леви» скористалися двотижневою паузою у чемпіонаті у зв’язку з проведенням матчів збірних команд і провели два тренувальних міні-збори, спрямованих на покращення функціональної підготовки футболістів та роботу над ігровими компонентами, які потребували додаткового фокусу за підсумками минулих матчів.

Перший міні-збір завершився проведенням 8-го вересня контрольної гри з луцькою «Волинню», яка завершилася впевненою перемогою львів’ян (4:0).

Після вихідного дня, у понеділок «містяни» повернулися до інтенсивних тренувань, але цього разу – готуючись на базі у Винниках безпосередньо до недільного поєдинку з «Чорноморцем».

«Були моменти в командній грі, які необхідно було підтягнути. Робота була непроста, але хлопці – молодці. Готуються усі як годиться, ця пауза пішла нам на користь, і ми її максимально спробували використати, щоб підготувати команду в потрібному напрямку. Працювали над тим, що не зовсім у нас виходило в попередніх іграх. Офіційні ігри покажуть, наскільки хлопці поліпшили свою функціональну готовність», – прокоментував тренувальний процес головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов.

Вже у п’ятницю ввечері львівська команда вирушить до Одеси, де 16 вересня о 19:30 на стадіоні «Чорноморець» проведе матч 8-го туру УПЛ з «моряками». Трансляція гри – на телеканалі «Футбол 1».

Інформаційна служба ФК «Львів»