Роман Михайлів дебютував за головну команду «Львова» в УПЛ

Перший поєдинок молодого футболіста за основу «синьо-золотих левів» в офіційному матчі чемпіонату Української Прем’єр-ліги не забарився. Роман Михайлів дебютував у матчі 15-го туру ФК «Львів» – ФК «Зоря» (Луганськ).

18-річний футболіст з’явився на полі стадіону «Арена Львів» із лави для запасних. На 90+1-й хвилині протистояння Михайлів замінив Ернеста та допоміг команді втримати переможний рахунок над «Зорею» (2-1).

“На мій погляд, Роман Михайлів уже потенційно сильніший за Алваро на даний момент. Можливо, єдина перевага останнього – це досвід. Втім, досвід можна набути. У всіх командах завжди пріоритет надається молодим вихованцям свого клубу. Я дуже радий, що йому вдалося дебютувати у цій грі, бо його перший матч у складі був з «Минаєм». Втім, це була товариська зустріч, у якій він по першому тайму, тим не менш, був найкращим на полі. Він заслужив на цей дебют своєю грою, своїм відношенням, своєю роботою на тренуваннях, – прокоментував дебют Михайліва наставник ФК “Львів” Олег Дулуб.

Бажаємо молодому виконавцю успіхів та чимало майбутніх вдалих матчів у футболці головної команди «Львова».