ФК «Львів» U-19 здобув розгромну перемогу над «Нікою» у товариському матчі

У четвер, 31 січня, на львівському «Соколі» команда «Львова» серед гравців віком до 19 років впевнено здолала у товариському матчі однолітків з івано-франківської «Ніки».

Контрольна зустріч двох колективів проходила у три тайми по 30 хвилин. У перші півгодини гри «синьо-золоті леви» відзначилися двічі. На 17-й хвилині навісна передача з лівого флангу завершилася тим, що Кіт випередив воротаря та ударом головою спрямував «сферу» у сітку воріт. Перед свистком на першу перерву він же ударом з розвороту з 10-ти метрів поцілив точнісінько у ліву «дев’ятку».

У другому таймі львів’яни додали до своїх здобутків ще три взяття воріт. На 48-й хвилині дальній удар Гросу у дальній верхній кут не залишив жодних шансів воротарю суперників. Незабаром протягом трьох хвилин команда Олега Колобича зробила рахунок розгромним. Спочатку «Львову» допоміг результативний рикошет після удару Хитреня, а після цього «містяни» другим темпом реалізували контратаку після обрізки гостей у центрі поля.

У третьому таймі івано-франківцям вдалося забити два м’ячі престижу, проте це не завадило «Львову» у підсумку здобути першу перемогу у 2019 році.

Нагадаємо, 2 лютого «Львів» U-19 зіграє свій другий матч на Меморіалі Юста-2019. О 14:00 на «Соколі» «синьо-золоті леви» поміряються силами із «Юністю» Гійче.