U-19: ФК «Львів» зазнав поразки у львівському дербі

ФК «Львів» U-19 зазнав поразки у перенесеному матчі 3-го туру чемпіонату України сезону 2018/2019 років від львівських «Карпат».

Зважаючи на те, що львівське дербі за накалом емоцій нічим не поступається топовим матчам чемпіонату, а також той факт, що до цього матчу «зелено-білі леви» підійшли в статусі лідера, не зазнавши жодної поразки, настрій «синьо-золотих левів» на гру був відповідним.

Перший тайм пройшов у жорсткій та безкомпромісній боротьбі. «Карпати» більше володіли ініціативою, а підопічні Олега Колобича зробили ставку на швидкісні контрвипади. Як наслідок, перші гольові моменти у зустрічі виникли лише під завісу тайму, коли спочатку капітан «зелено-білих» Калинчук замикав подачу з кута поля, але пробив невлучно, а згодом Горін вийшов на побачення Горохом, ось тільки не зумів переграти голкіпера «Карпат».

Зробити різницю у грі «Карпатам» у другому таймі допоміг Панчишин, який вийшов на заміну після відпочинку. Півзахисник завдав влучного удару під стійку. Міг подвоювати рахунок в грі Калинчук, який вдало підключився до подачі з кута поля, але ударом з хорошої позиції пробачив «городян» за неуважність у власних володіннях. Крапку у поєдинку поставив Гірний, який вже у компенсований арбітром час подвоїв перевагу господарів поля – 0:2.