U-19: «Львів» мінімально здолав ФК «Минай» на виїзді

У суботу, 25-го вересня, на стадіоні «Минай» відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Минай» та ФК «Львів». В рамках 9-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» перемогли суперника з рахунком 0:1.

В західно-українському дербі гра проходила на зустрічних курсах, було багато боротьби та єдиноборств. Обидві команди активно пресингували та мали моменти, щоб відзначитись. У першому таймі у «Львова» було декілька небезпечних епізодів аби засмутити голкіпера «Минаю», але господарі надійно діяли в обороні та контролювали гру.

У другій половині зустрічі гості зі Львова повністю перебрали ініціативу на себе. На 60-й хвилині Роман Михайлів вирвався вперед на лівому фланзі та віддав зрячу передачу в штрафний майданик господарів на Максима Задорожнього, який в один дотик прострілив прямо у воротаря. Кемкін не зафіксував круглого, а першим на добиванні опинився Владислав Климак, саме він з декількох метрів добив шкіряного та відкрив рахунок у матчі.

В підсумку «Львів» на виїзді мінімально переграв «Минай» та здобув другу перемогу в чемпіонаті U-19 сезону 2021/22. Наступний матч «синьо-золоті леви» проведуть вдома проти СК «Дніпро-1».

Гол: Климак (59)
Попередження: Чабан (81) – Кицун (24), Давидов (43), Малецький (56), Яців (82)

“Минай” U-19: Кемкін, Свистельник (Дурдас, 34 (Карапиш, 80)), Скиба, Авраменко, Махінка, Диянчук, Шевчук, Кашперук (К), Марків (Щербина, 64), Голуб (Максимець, 64), Лісовенко (Рубаненко, 80). Запасні: Кашка,Пастернак, Шилов

Головний тренер – Андрій Лазор

“Львів” U-19: Ольховий, Малецький, Комарець, Чабан, Давидов (к), Панчишин (Петрівський, 86), Климак (Яців, 71), Кицун (Пилипишин, 86), Кущ-Василишин (Ювхимець, 27), Задорожний (Мудрий, 71), Михайлів.  Запасні:  Шарун.