U-19: «Львів» на останніх хвилинах поступився «Олександрії»

У п’ятницю, 16 квітня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Олександрія» у рамках двадцять другого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021. За підсумками зустрічі «городяни» зазнали прикрої поразки.

Протистояння між «Львовом» та «Олександрією» цілком закономірно можна було назвати битвою середняків. Колективи у турнірній таблиці були сусідами, а розділяли їх лише декілька залікових пунктів. Власне тому, слід було чекати конкурентноздатної зустрічі приблизно рівних за силою футбольних дружин. Враховуючи також те, що обидві команди напередодні очного зіткнення особливої турнірної мотивації не мали, цілком реально міг статися і відкритий поєдинок з великою кількістю забитих м’ячів. Усе належало з’ясувати у грі.

Перші хвилині двобою видалися доволі жвавими. Колективи без зайвого розгойдування взялися до справи та розпочали активно ходити у гості до штрафних володінь одне одного. Перший м’яч у протистоянні трапився, втім, після довгого пасу з глибини. На 6 хвилині Ювхимець позбавився опіки одразу декількох опонентів та на швидкості прокинув м’яча повз Єрмакова. Тоді, здавалося б, «Львів» мав здобути заряд психологічної переваги та натомість суперника відправити до метушні внаслідок швидкого пропущеного голу. Тим не менш, гості майже миттєво оговтались після такого удару та у захисті відсиджуватись аж ніяк не збирались. На 15 хвилині капітан «олександрійців» Гезело став автором забитого голу після награної домашньої заготовки з подачею із кутового. Все видалося зразково. Паритет у поєдинку відновили. Опісля того, як на табло запанували 1:1, цілком рівною стала і ситуація на ігровому майданчику. Було багато боротьби, комбінаційних дій, але без особливого просування вперед. Після класного стартового запалу команди дограли тайм радше в економ-режимі. Усьому найцікавішому судилося трапитись у другій половині зустрічі.

Старт другого тайму за «Олександрією». Колектив Юрія Гури активний дебют другої половини гри підсумував також і забитим м’ячем. На 51 хвилині м’ячем відзначився Ситников. За таких умов більш наполегливими попереду вже точно повинні були стати «синьо-золоті леви». Взявши невеличку паузу приблизно до 60 хвилини двобою, «городяни» перезавантажились та почали діяти на чужій частині поля дуже завзято і по-спортивному нахабно. «Олександрія» перейшла до гри у захисті. Така зміна розподілу сил вилилася у наступний гол для господарів. Малецький, який з’явився на заміну, виграв другий поверх в одного із захисників гостей та відправив сферу в один дотик за призначенням. Цей епізод став нібито відправною точкою для дуже гострих атак від підопічних Олега Колобича. «Львів» кидав до переду усі свої потужності, створював тиск на флангах, по центру, виконуючи небезпечні стандартні положення, але таки безрезультатно. «Олександрійці» діяли на контратаках та, до слова, одну з таких втілили у переможний забитий м’яч, який трапився вже у компенсований арбітром час. На 90+3 хвилині Мухаматалєєв став героєм протистояння, відзначившись пізнім та драматичним голом. Як наслідок – прикра втрата очок для наших хлопців.

3:2 – «Львів», забивши першим, таки поступився у підсумку одноліткам з «Олександрії».

Попри такий прикрий результат, присутні були і приємні моменти. Свої дебюти за «Львів» U-19 оформили Вишинський та В.Михайлів – хлопці 2005 року народження, яким, звісно ж, бажаємо успіхів та якомога більше досягнень надалі у футболці «синьо-золотих левів».

«Дуже важко приймати той факт, що ми не зуміли заробити очків у такій грі. Хлопці насправді віддалися на полі як слід, виконали тренерські настанови. Власне тому, особливих нарікань точно немає. Боролися до останнього. Десь, можливо, трішки не пощастило. Будемо переглядати епізод із непризначеним у другому таймі пенальті. На мою думку, ми повинні були пробивати з позначки. Вирішальний гол – наслідок того, що великими силами пішли вперед, а суперник вдало зловив на контратаці. От і все. Щосили хотіли перемогти, а в підсумку поступилис. На жаль. Потрібно це прийняти, зробити необхідні висновки та рухатись далі», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

Спостерігач арбітражу: Микола Левко

«Львів» U-19 (Львів) – «Олександрія» U-19 (Олександрія) – 2:3 (1:1)
Голи: Ювхимець, 6, Малецький, 75 – Гезело, 15, Ситников, 51, Мухаматгалєєв, 90+3

Попередження: Мавдрик, 39 – Голованов, 77

«Львів» U-19: Ольховий, Комарець (к), Крушинський, Бекерський (Михайлів В., 85), Гураль, Яців (Копитко, 57), Мавдрик, Ювхимець, Михайлів Є., Сидор (Малецький, 68), Зайко (Вишинський, 79)

Тренер: Олег Колобич

«Олександрія» U-19: Єрмаков, Дубілей, Гезело (к), Голованов, Сацевич, Сергієнко (Бурдак, 49), Мухаматгалєєв, Богдан (Максименко, 82), Гулевський, Ситников (Тарасенко, 68), Чабан

Тренер: Юрій Гура