U-19: «Львів» програв «Руху» у львівському дербі

У середу, 15-го грудня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Рух» та ФК «Львів». В рамках перенесеного матчу 6-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» зазнали поразки у львівському дербі (2-0).

Статистика минулих зустрічей цих команд лише підтверджувала принциповість протистояння: обидва поєдинки юніорів «Львова» і «Руху» у минулому сезоні переможця не виявили. За таким же сценарієм проходив і перший тайм перенесеного матчу 6-го туру сезону 2021/22.

Кульмінацією зустрічі став момент на 75-ій хвилині. Проти гравця «Руху» порушили правила у карному майданчику, і Бендера, який тільки-но з’явився на полі, холоднокровно реалізував вирок рефері. Всі питання щодо переможця зустрічі під завісу гри зняв Руніч, який скористався незлагодженими діями оборонців «Львова» і встановив остаточний рахунок матчу – 2:0 на користь «Руху».

«Синьо-золоті леви» ідуть на зимову перерву на 12-у місці у турнірній таблиці. Розпочнуть львів’яни 2022 рік виїзним матчем проти «Олександрії» 25-го лютого.