U-19: «Львів» та «Шахтар» поділили очки

У неділю, 21 березня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Шахтар» (Донецьк) у рамках дев’ятнадцятого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021. Команди підсумували зустріч паритетним рахунком.

У поточному сезоні юнацької першості «Львів» уже встиг стати для «Шахтаря» незручним суперником. Матч першого кола доволі несподівано для «гірників» завершився нічиєю 2:2. Протягом чемпіонату команда Олега Колобича демонструвала дуже непогані відтинки та хорошу гру, тому у дуелі другого кола, ще й на домашньому для львів’ян стадіоні, очікувалася доволі цікава та непоступлива гра.

Передматчеві міркування почали втілюватись у реальність вже зі стартових миттєвостей двобою. Кожна з команд намагалася тягнути ініціативу до своїх ніг, була також активна боротьба за домінацію у центральній зоні ігрового майданчика. Жоден з колективів намагався зайвий раз не ризикувати, а розігрувати до вірного. Усі чудово розуміли, що будь-яка помилка у захисних лініях одразу ж принесе миттєве покарання у вигляді забитого м’яча суперником. Було чимало комбінаційних дій, силових зіткнень. Звісно, не варто оминати своєю увагою і той факт, що «шахтарі» намагалися тиснути на наші ворота більше. Втім, такі старання, як підсумував свисток по завершенні першого тайму, були безрезультатними. Не забивав у першій половині гри і «Львів».

Другий тайм видався більш напруженим. Підопічні Оскара Ратулутри збільшили темп протистояння, що змусило більш активно працювати і футболістів «Львова». З кожною хвилиною, окрім того, зростав і градус поєдинку. Було чітко зрозуміло, що гол назріває. Складно було відповісти тільки на запитання: «У які саме ворота?». Відповідь допоміг знайти «Шахтар». На 76 хвилині «гірники» розгорнули масований наступ на володіння Ольхового. Наслідок – пропущений гол. М’яч у власні ворота зрізав Давидов. Втім, недовго для гостей музика грала. Вже на 78 хвилині «городяни» заробили пенальті, яке впевнено реалізував капітан Малець. Як згодом з’ясувалася, така результативна дія стала закономірним підсумком рівної дуелі.

1:1 – вдруге у сезоні «Львів» та «Шахтар» не виявили переможця.

«Вже який тур поспіль граємо з лідерами турнірної таблиці, тому до того високого темпу гри, який запропонував «Шахтар», були готові. По грі, можливо, моментами навіть можна було розраховувати на більш позитивний результат, аніж нічия. Втім, припустилися власних помилок, після стандарту дозволили супернику забити нам м’яч. Довелося відіграватись. На щастя, зробити це вдалося. Загалом, вважаю, такий результат цілком нормальний, закономірний. Окрім того, відзначу, що у нас бракувало через травми декількох гравців основи, але виконавці, які їх замінили, зіграли також дуже добре. Хлопцям за самовідданість, за бажання, звісно, подякували. Далі у нас за планом два вихідні дні, а після того будемо продовжувати роботу та готуватись до матчу у Дніпрі», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.