U-19: «Львів» зазнав поразки від «Колоса»

У суботу, 30-го жовтня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Колос» (Ковалівка) та ФК «Львів». В рамках 13-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» зазнали поразки з рахунком 2-0.

У першому таймі господарі організували кілька небезпечних атак, а на 17-ій хвилині відкрили рахунок. Даніїл Осадець здорово зіграв у відборі і зробив простріл у центр карного майданчика гостей. На м’ячі був першим Євген Данилюк, який розстріляв ворота Іллі Ольхового – 1:0.

Після перерви «синьо-золоті леви» перехопили ініціативу і шукали моменти для порятунку. Але, на жаль,  крапку у матчі поставив удар Олега Криворучка. В компенсований арбітром час Олександр Літвінов заробив штрафний на правому фланзі і після подачі м’яч підхопив Криворучко, після чого більярдним ударом вразив нижній кут воріт львів’ян.

В підсумку, «Львів» зазнає поразки від «Колоса» з рахунком 0-2. У наступному турі  «городяни» прийматимуть вдома чернігівську «Десну» у суботу, 6-го листопада.