U-19: у новий сезон із новим тренерським штабом

У юнацькій команді “Львова” напередодні старту чемпіонату U-19 сезону 2021/22 відбулися тренерські пертурбації. Новим головним тренером призначено 31-річного Тараса Гвоздика. Допомогатиме йому Ігор Ковальський.

Тарас Ярославович змінив на цій посаді Олега Колобича, який завершив працювати з юнацькою командою за спільною згодою сторін. Разом із Олегом Васильовичем покинули стан команди U-19 тренер воротарів Тарас Шевчик та лікар Андрій Гамівка. Олег Яремчук повноцінно долучився до основної команди ПФК “Львів”, де відповідає за фізичну підготовку футболістів. 

Олег Васильович буде ділитись своїм досвідом із молодим поколінням у структурі дитячо-юнацької школи ФК “Львів”.

Натомість у новому тренерському штабі із Тарасом Гвоздиком працюватиме Ігор Ковальський. Лікарем команди призначено Ігоря Труша, який до цього працював із дублем “Львова”. Також з командою працюватиме Наталя Грибовська, яка відповідатиме за фізичну підготовку футболістів. Адміністратором команди і надалі працюватиме Назар Ткачук.

Новоспечений тренер долучився до стану “синьо-золотих левів” напередодні контрольного матчу із ковалівським “Колосом” та здобув перемогу (3-1). Також Тарас Ярославович провів навчально-тренувальний збір на Закарпатті, де команда зустрічалась із “Самбором” (3-3) та стрийською “Скалою 1911” (1-0 на користь стриян).

Тарас Ярославович Гвоздик народився 17 квітня 1990 року у Куровичах, Львівської області. Вихованець школи Мирона Маркевича. У ДЮФЛ України грав за «Рух» (Винники). У сезонах 2007/08 і 2008/09 провів 10 ігор за молодіжну команду «Металіста». 2011 року виступав у чемпіонаті Львівської області за «Рух» (Винники), восени того ж року зіграв 10 матчів у Першій лізі України за ФК «Львів».

ФК “Львів” стане для Тараса Гвоздика першим професіональний клубом у тренерській діяльності. Дебютний матч на чолі з новим наставником юнацького складу “Львова” відбудеться вже у четвер, 22-го липня, проти “Маріуполя” на стадіоні СКІФ. Початок о 17:00. Пряма трансляція доступна за цим посиланням.

Вітаємо новачків у клубі та сподіваємось на плідну співпрацю у новому сезоні!

Інформаційна служба ДЮШ ФК “Львів”