Ярослав ЛЕМЕХ: «Хочу подякувати президенту ТзОВ «Укренерго» панові КЕРНИЦЬКОМУ Тарасу Любомировичу»

Директор дитячо-юнацької футбольної школи «Львова» розповів інформаційній службі клубу про те, як готуються юні майстри гри мільйонів, про завдання на футбольний сезон, а також про тих людей, які в непростий період підтримують нашу дитячу школу.

–          Ярославе Лукичу, розкажіть будь-ласка, про те, як дитячі команди готуються до продовження змагань?

–          Ми ведемо планову підготовку до другого кола Вищої дитячо-юнацької ліги, а це – чотири вікових групи. Змагання розпочнуться в місяці квітні. Старші вихованці займаються, і в залах, і на вулиці, футбольні уроки включають також аеробіку. Проводимо зараз товариські контрольні поєдинки на великих засніжених футбольних полях.

–          Яке завдання перед нашими командами стоїть у Вищій лізі?

–          Завдання, як таке ми не ставимо, але, з огляду на успішні виступи в першому колі, бажаємо клубом опинитися в районі п’ятого місця. Окремі команди прагнутимуть потрапити у фінальну частину. А щодо обласних змагань, то є таке бажання та й ми вийшли на такий рівень, де у всіх групах «Львів», або перемагав, або ставав призером змагань. Зараз ми плануємо, десь у нашій області, провести збори тих колективів, що представляють нашу команду на всеукраїнських змаганнях, хочемо взяти участь в турнірах, наприклад наша команда 1995-го року народження змагається в Турнірі ЮСТА разом із дорослими командами. Звичайно, що нам для повноцінної та якісної підготовки до Чемпіонатів потрібна матеріальна фінансова підтримка, саме тому, я хочу подякувати президенту ТзОВ «Укренерго» панові КЕРНИЦЬКОМУ Тарасу Любомировичу, який надав фінансову допомогу нашій школі, велике йому за це спасибі.

Інформаційна служба «Львова»