Юні вихованці «Львова» здобувають срібло на «Кубку Вараксіна-2012»!

Не зважаючи на те, що городяни вели у рахунку й створили більшу кількість гострих моментів, отримати перемогу підопічним Михайла Луцишина не судилося…

Сьогодні, в універсальному залі СКА, що у Львові, звершився традиційний міжнародний турнір з футболу серед дітей 1999-2000 року народження присвячений пам’яті Володимира Вараксіна. Як повідомляла раніше інформаційна служба «Львова», участь у цьогорічному турнірі взяло десять команд і приємним є той факт, що вихованці ДЮФШ «Львова» дістались до фіналу, де в львівському дербі поступилися «Карпатам-1» Львів із мінімальним рахунком – 1-2.

А розпочався поєдинок для підопічних доволі вдало, коли вже в першому таймі, після виконання кутового, за круглого поборовся Віталій Верблянський та вдало відкотив м’яча під удар Віталію Дахновському, останній нагоду не змарнував та потужно пробив метрів з 5-ти – 1-0! І невідомо як би завершився поєдинок, якби той же ж Дахновський під завісу першої 20-ти хвилинки не схибив, пробиваючи у пусті ворота з гострого кута.

Другий тайм жвавіше розпочали «зелено-білі», зумівши вже на його початку відновити паритет, а за дві хвилини до закінчення й узагалі вміло скористались непорозумінням у захисті юних городян та забили другий м’яч після виконання кутового удару. Синьо-Золоті Леви могли, як і минулого року, забити гол на останніх секундах поєдинку й перевести гру до післяматчевих пенальті, це Назар Грицак, отримавши вивірений пас від активного Віталія Дахновського, вдало розібрався із оборонцями «Карпат», вийшов сам на сам із голкіпером команди-суперників, але…пробивши, влучив саме у нього. У підсумку 1-2 і почесне друге місце.

Після завершення останньої гри цьогорічного «Кубку Вараксіна-2012», відбулась церемонія нагородження команд, яку провів голова Федерації Футболу Львівщини Ярослав Грисьо.

Як зазначив інформаційній службі «Львова» тренер нашої команди Михайло Луцишин, поєдинок був нервовим, проте рівним. За словами пана Михайла, його хлопці чітко виконували установку на гру – діяли від оборони й на контратаках і це добре вдавалось, доказом цього були часті гострі моменти саме біля воріт юних футболістів «Карпат».

Приємно також відзначити й те, що городянин Віталій Дахновський став найкращим нападником змагань!

Загалом, «Львів-99» виступав у такому складі: голкіпери – Володимир ВОВК, Адріан ГРИНЬ, Юліан МИТНИК; оборонці – Андрій БАРТИШ, Олег БОГДАН, Роман ВАСИЛИНА, Віталій МЕДВІДЬ, Володимир ЛАРИЧЕВ, Богдан БАНДУРА, Богдан ВЕНТА, Андрій КУЗЬМІН, Назар МЕЛЬНИК, Максим ЮХИМЕНКО; напівоборонці – Арсен ПОДОЛЯК, Маркіян ПИРІГ, Назарій КАЛИНЯК, Юрій НУЦКОВСЬКИЙ, Василь РОСА, Юрій СТЕЦЬКІВ, Назар КРУКИНИЦЬКИЙ; форварди – Віталій ДАХНОВСЬКИЙ, Віталій БАЯНІВСЬКИЙ, Андрій ВІЧІЖАНІН, Назар ГРИЦАК, Віталій ВЕРБЛЯНСЬКИЙ. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН.

Також варто відмітити, що саме оборона «Львова» стала найкращою в турнірі, адже пропускали наші футболісти тільки одного разу.

До вашої уваги підсумкові турнірні таблиці обох груб Кубку, та матчі за участі «синьо-золотих»: