Юніори «Львова» – бронзові призери Прем’єр-ліги!

У вівторок, 26-го жовтня, відбувся матч-відповідь за третє місце обласної прем’єрки серед юніорських складів ЛДЮФК «Галичина» (Львів) та ДЮШ «Львів». За сумою двох стикових поєдинків «синьо-золоті леви» здобули бронзові медалі чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021.

Матч-відповідь відбувся на стадіоні “Сокіл”, номінальними господарями сьогодні була “Галичина”. Однак, “синьо-золоті леви” вже у першому таймі показали, хто тут господар. На 29-й хвилині відзначився Данило Лозинський.

Суперник зумів відігратись у другому таймі завдяки голу Віталія Воробця. Матч так і завершився результативною нічиєю 1-1. Юніори ДЮШ “Львів” за сумою двох поєдинків здобули бронзові медалі чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021.