Юрій БЕНЬО: «Потрібно, щоб хлопці справді грали за своє місто, за своїх рідних, за батьків!»

37-річний футбольний спеціаліст і тренер Футбольного клубу «Львів» Юрій Володимирович БЕНЬО, на базі Синьо-Золотих Левів у готельно-ресторанному комплексі «Святослав», що у Винниках, зустрівся із журналістами футбольної телепередачі «ПАС» (12-й телеканал Львівського ТБ) і відповів на усі запитання:

–          Зараз команда перебуває на перших навчально-тренувальних зборах у Винниках, тому, найперше, хочеться почути від вас, як від тренера, про умови, які тут є, бо відсутні футбольні поля, через таку погоду, але ми бачимо відмінні умови проживання. Розкажіть загалом про атмосферу й ауру, як працюється з новою командою?

–          Якщо чесно, то правильно ви зауважили стосовно умов проживання, які для нас створило керівництво,- це рівень, який відповідає статусу Першої та Прем’єр ліги. Єдине, що через погодні обставини виникають деякі питанні стосовно тренування, тому займаємось у залах та на маленьких площадках. Зараз, ви самі бачите, йде ознайомлення та перегляд футболістів, тому щось конкретно про гравців сказати не можу. У нас є група футболістів, яку ми переглядаємо та плануємо, що в майбутньому вони складуть кістяк нашої команди.

–          Ви, як колишній захисник, більше приділятимете уваги хлопців саме до цієї ланки?

–          Можливо, що саме так, але все вирішуватиме тренер, хоча оборона мені найближче, проте це не має значення.

–          Які ваші перші враження від захисників?

–          Поки щось конкретно сказати не можу, бо ми тренуємося на міні-футбольних площадках, а єдина гра, яку ми провели перший раз на повітрі («Львів» – «Рух» Винники 1-2 (0-2),-авт.) проходила на емоціях. Зараз попереду більше матимемо поєдинків, на яких зможемо всіх гравців побачити у справі, тоді вже можна буде щось конкретно сказати й попередню оцінку дати.

–          Ми бачимо, що зараз тут є багато гравців із стрийської «Скали», львівських «Карпат», присутні дуже досвідчені виконавці, є й молодь. Як вдалося їх усіх об’єднати та створити таку позитивну ауру?

–          Саме головне, це те, аби гравці команди були тими, які хочуть дійсно відродити «Львів», а зараз у нас 90 відсотків – львівських, щоб справді виходили і на футбольному полі грали за своє місто, за своїх рідних, за батьків. Можливо, десь і буде брак майстерності, але вони повинні на футбол полі битися – це найголовніший критерій.

Світлина – Миколи ВОЛОШИНА

Розмовляв Богдан ТИМОВЧАК, інформаційна служба «Львова»

/a