Юрій ВОЙТОВИЧ: «Під час азарту біль не відчувається»

Півзахисник «Львова» розповів про гру на стадіоні «Україна», травму та операції

– Юрію, поділися своїми враженнями від поєдинку з «Миколаєвом».

– Враження позитивні, бо ця перемога була потрібною нам, наче повітря. Ми це розуміли й налаштовувалися на гру. Вважаю, що цей матч нам вдався. Трішки різними вийшли два тайми, але було видно по грі, що ми більше прагнули перемоги й більше заслуговували на три очки. В першій половині матчу забили два голи, а в другому – зберігали рахунок і нам це вдалося.

– Вже зараз відомо, що ти отримав під час матчу перелом, розкажи про цей ігровий епізод, ти відчував біль?

– Я, в ігровому моменті, боровся з суперником за верховий м’яч, і він мене зачепив ліктем. Під час азарту біль не відчувається, тому я продовжував грати, але через хвилин 15-20 я відчув біль, почався набряк, саме тому попросив заміну, бо при рахунку 2-1 міг бути якийсь відповідальний момент і я б міг не встигнути, бо на 100 відсотків уже не грав .

– Операцію тобі робили під загальним знечуленням?

– Так, під загальним, як мені пояснили, операція складною не була, тривала хвилин 20.

– Не було страшно?

– Це в моєму житті уже вдруге. Перша операція під наркозом проходила в Луцьку – втручались лікарі у пахові кільця, після неї тепер було менш страшно, можливо, навіть приємно (сміється,- авт.).

– Скільки часу ти не гратимеш?

– Лікарі себе перестраховують, тому дають тридцять днів на відновлення, але медицина загальна й спортивна відрізняються. Триває чемпіонат, і я розумію, що чим більше я пропущу, тим довше потрібно буде набирати форму. Як тільки я відчую, що дискомфорт і біль минають, відразу підключатимусь до загальних тренувань, ризикуватиму, але від повторних травм ніхто не застрахований, проте, найближчу гру проти «Ниви», гадаю, доведеться пропустити.

Розмовляв Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»