Юрій ВОЙТОВИЧ: «Якщо людина робить важливі кроки в такому віці, то вони вже є продуманими»

Досвідчений футболіст, якого вболівальники «синьо-золотої» команди пам’ятають ще з виступів у сезоні 2006/2007рр., знову прибув на перегляд у «Львів»…

– Ти, після тривалої перерви, повернувся до рідної команди – Футбольного клубу «Львів», яка мета цього рішення, як зголосився на дану пропозицію, як, власне, вона надійшла?

– Не дивлячись на те, що моя дорога зі «Львовом», свого часу, розійшлася, але я уважно відслідковував те, як команда проводила свої матчі, приємно було спостерігати за нею у Прем’єр лізі. А в Луцьку, навіть, довелося грати проти колишнього клубу, правда на поле тоді так і не вийшов, адже на той момент мав перебір жовтих карток. ФК «Львів» переграв «Волинь» – тодішню мою команду – але мені, не зважаючи на це, було приємно, бо виграла моя рідна команда.  Щодо повернення, знаєте, якщо людина робить важливі кроки в такому віці, то вони вже є продуманими. Коли роки є молодими, тоді трішки по-іншому. Повірте, моє рішення грати за «Львів» прийняте не просто так. Я розумію, що ситуація в нашої команди, нажаль, є складною, залишилося провести, всього лиш, тринадцять турів. Є певний відрив від суперників, тому, розумію, що завдання – не з простих. Повертаючись в команду, я усвідомлював усе це, але, надіюсь, ми усе виконаємо, а я, зі своєї сторони, докладу максимум зусиль, аби це вийшло.

– Команда зараз новостворена, є досвідчені виконавці, а є й молодь. Чи вдасться Володимиру Журавчаку об’єднати колектив заради таких необхідних перемог?

– У кожній команді повинен бути тандем молоді й досвіду, це кажу вам із свого багаторічного спостереження. В одних повинен бути запал енергії, а більш досвідчені здатні направити цей запал і бажання в правильне русло. Я вважаю, що саме такий підхід є правильним. Одному тренеру здійснити ціленаправлення важкувато, бо на полі його не має, хіба-що, за його межами, тому, саме вікові гравці повинні коригувати дії безпосередньо під час матчу. На мою думку, правильним є те, що у нас на перегляді є і досвідчені футболісти, які безперечно допоможуть, є і молодь.

Богдан ТИМОВЧАК, інформаційна служба «Львова»