Юрій Войтович:”Я за тренера у «вогонь і воду»!”

Півзахисник «Львова» розповів про враження від гри з “Енергетиком” і про мікроклімат у команді.

–          Які враження від матчу?

Враження двоякі, в першому таймі було важко, бо до того часу тренувалися в Криму на засніжених полях. Команда з перших хвилин підсіла, але, починаючи десь з двадцятої хвилини, адаптувалася до поля, і гра трохи налагодилася. У другому таймі вийшли молоді хлопці, а в них особливого бажання до гри не було помітно, щось трохи насторожує це питання, але, надіюся, що до всіх дійде те, що ситуація така, що в перших іграх права на помилку немає.

–          Як пройшли перші збори в Криму, які враження?

Збори пройшли дуже добре, попрацювали на славу і залишилося тільки позитивне враження. Були перемоги над досить сильними суперниками й поразки від команд другої ліги, але на зборах йде робота при навантаженнях і необов’язково  перемагати, головне виконати завдання на гру.

–          Команда будувалася фактично з нуля, як Ви оцінюєте атмосферу в середині неї?

Атмосфера хороша. На даний момент є декілька досвідчених гравців. Знаємося багато з Павлом Ониськом, Олегом Гарасом, Русланом Мостовим. Багато таких, які не молоді й зустрічалися раніше на футбольному полі. Я вважаю що спільну мову найдемо обов’язково.

–          Які у Вас відносини  з тренером?

Я вже з Володимиром Олексійовичем знайомий з 1994 року зі школи в «Карпатах», потім в «Волині» півтора року працювали разом. Я цього тренера розумію і підтримую у всіх відношеннях, за цю людини я у «вогонь і воду», більшість досвідчених такого ж відношення. Молодим футболістам треба зрозуміти, що від них хочеться і все буде нормально.

–          Який настрій на весняну частину чемпіонату. Вдасться залишитися в першій Лізі?

Настрій тільки позитивний! Звичайно вдасться залишитися в першій Лізі, я в цьому і не сумніваюся.

 Олег Друздєв, Остап Борис, Інформаційний центр  – http://lvivfc.com.ua/