З поглядом у майбутнє: «Сокіл» Великі Глібовичі – «Львів» U-17 2-0 (1-0)

Сьогодні, 19-го лютого ( у неділю), вихованці ДЮФШ ФК «Львів», футболісти 1995-го року народження, спробували свої сили, стартувавши в груповому етапі Турніру пам’яті Ернеста Ервіновича ЮСТА.

с. Муроване, Пустомитівський р-н., Львівська обл. стадіон «Шкільний», к-ть глядачів – 200.

Головний суддя – Олег СТРОНЦІЦЬКИЙ; асистенти арбітра – Віталій СЕМЕНІВ і Володимир МІНЯЙЛО.

«ЛЬВІВ» U-17: Андрій БОСИЙ, Роман ПАСЕМКІВ (Олег ЗАЛУСЬКИЙ, 46), Андрій ФЕДЖОРА, Артур БОРШОВСЬКИЙ, Зиновій ЯВОРСЬКИЙ, Святослав ГАТИН, Володимир ЦИЦИК, Юрій ГОЛУБ (Ігор ПОРІЦЬКИЙ, 46) , Сергій ХИЖИЙ (Святослав ГАРВАТ, 65; Петро ПАВНИК, 81), Мар’ян БАБІЙ, Андрій КОЛЯСА. Тренер – Микола ЗАЯЦЬ.

Сліпий жереб в цьогорічному престижному турнірі звів випускний клас ДЮФШ «Львова» в одній групі із наступними командами, а саме: «Сокіл» Великі Глібовичі, «Рух» Винники (юнаки) та ФК «Куликів». Першими городяни «схрестили зброю» із «соколятами». Матч проходив на засніженому полі, тому довелось грати помаранчевим м’ячем і докладати чимало зусиль. Перші двадцять хвилин пройшли в непоступливій в’язкій боротьбі, а на 23-й хв. Юрій Голуб, метрів з 20-ти, закрутив шкіряного в самісіньку «дев’ятку» номінальних господарів, але страж воріт «Сокола» в неймовірному стрибку перевів смугастого на кутовий. Футболісти в зелених футболках (саме в таких кольорах виступали гравці з Глібовичів) відповіли небезпечним ударом зі штрафного, проте Андрій Босий кулаками вибив м’яча. Проте вже через чотири хвилини наші суперники таки зуміли організувати швидкісну атаку правим флангом і забити гол, простріливши з гострого кута, 1-0.

Друга половина гри розпочалася доволі жваво, спочатку Володимир Цицик перевірив на пильність воротаря «Сокола», чітко пробивши зі штрафного, на що суперник відповів виходом сам на сам із нашим голкіпером, останній виявився на висоті, парирувавши політ «помаранча» в карколомному стрибку. На 55-й хвилині ворота Босого рятує стійка, городяни відповідають шикарним пострілом зі штрафного у виконанні Цицика, після якого Залуський головою пробив метрів з 7-ми чітко в «дев’ятку», але майстерність голкіпера «Сокола» знову була бездоганною. Далі гра дещо заспокоїлась, було видно, що, граючи на снігу, футболісти обох команд витратили чимало сил. Йшли останні хвилини зустрічі й вихованці нашої футбольної школи практично усі пішли штурмувати ворота «зелених» і…проґавили контратаку, як наслідок, рахунок у зустрічі став 2-0.

Попереду на сімнадцятирічних городян чекають непрості поєдинки, але це дуже необхідно для них самих, оскільки їм потрібно набиратись досвіду футбольних баталій, адже саме в молоді тренерський штаб «Львова» бачить майбутнє нашої славної команди. Зараз, як відомо, в когорті першої команди перебуває лише один вихованець ДЮФШ – Юліан ЧАПЛЯ, проте, тренери «Львова» уважно стежать за молодим поповненням, зокрема на сьогоднішньому матчі за юнаками Львівських Левів уважно спостерігав Роман МАРИЧ.

Віталій ПОНОМАРЬОВ (тренер «Сокола»): «Грати було важко, в команди зараз підготовчий період, тому придивляємось. У нас, в основному, грають хлопці місцеві – така філософія наших спонсорів, щоб грали тільки свої. Тому я задоволений матчем і нашими місцевими вихованцями, а їм цікаво грати на такому рівні: чи проти ДЮФШ ФК «Львова», чи інших команд, які рангом сильніші. Для них це розвиток, як футболістів і як людей. Ми готуємося до Першості Львівської області з футболу, на скільки зможемо максимально зіграти, на стільки й будемо старатися. Ми виступатимемо в Першій лізі області та поставимо завдання потрапити в трійку призерів».

Микола ЗАЯЦЬ (тренер ФК «Львів» U-17): Враження про матч хороші, бо на такому полі хлопцям проти дорослої команди важко грати, але вони «билися», показали гарну гру сьогодні. Наче й матч був рівним, проте більше своїх шансів використали Глібовичі. Ми завдання, практично, виконали, але супернику пощастило більше. У них було два моменти – їх вони й використали…але це є футбол. Ми ведемо підготовку до чемпіонату України. Завдання на Турнірі – вихід із групи, ми граємо проти дорослих команд, які виступали в Прем’єр й Вищій лігах області.

Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»