Albena Football Junior 2013

З 9 по 14 липня 2013 року, відбувся у Болгарії турнір «Albena Football Junior 2013» де виступали команди з Болгарії,Румунії,України та Росії. Учать у цьому турнірі прийняли також дитячі команди ФК «Львів» у вікових групах U-14 і U-13.
У кожній віковій групі було дві групи по три команди. ФК «Львів» U-13 на турнірі зайняв четверте місце. «Городяни» 2000 року народження поступилися болгарському «Локомотиву» 1-3, єдиний гол за львів’ян забив Рябов.У наступному матчі програючи по ходу матчу 2-0, у другому таймі дотиснули румунський “Інтер” і перемогли 3-2,на цей раз за ФК «Львів» забивали Рябов, Гнатишин і Хімчак. Таким чином Львів’яни вийшли з групи з другого місця і посіли четверте місце на турнірі,оскільки команда,яка посіла друге місце в іншій групі забила більше голів ніж ФК «Львів».

ФК «Львів» U-14 виступив краще за молодших на рік львів’ян. У першому матчі розгромивши болгарську “Каварну” 7-0, голи за львів’ян забивали Вербянський, Притула, Пиріг(пен), Грицак, Вовк, Стецьків, автогол.У другій грі львів’яни знову перемогли,на цей раз вже ДЮСШ «Фастів» м.Київ з рахунком 5-0,голи забивали Вербянський, Юхименко, Грицак(3).Таким чином «Городяни» 1999 року народження вийшли у фінал,в якому зустрілися із болгарським “Спартак Варна-1918”.У першому таймі гра була рівна,але рахунок після першого тайму був на користь Спартака 2-0.У другому таймі гра повністю була за українцями, і за 10 хвилин до кінця гри забив Грицак.За весь другий тайм ФК «Львів» не реалізував безліч виходів один на один,після чого болгари покарали львів’ян і рахунок став 3-1 на користь «Спартака». Отже матч завершився з рахунком 3-1,і львів’яни посіли друге місце. Кращим гравцем турніру в ФК «Львів» U-13 був визнаний Максим Корпан, а у ФК «Львів» U-14, Назар Грицак. Також ФК «Львів» U-14 та U-13 провели товариські матчі після закінчення турніру,де U-13 зіграли 1-1 із «Локомотивом» з Болгарії, гол на рахунку Рябова,а U-14 зіграли 2-2 із ДЮФК «Поділля» Хмельницький U-16,дубль на рахунку Юхименка. Ось так завершився турнір у Болгарії для Фк Львова