ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” – переможець турніру Меморіал Юста 2022!

У суботу, 23-го липня, ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” у фіналі Меморіалу Юста 2022 перемогла ФК “Корміл” (Давидів). Матч завершився з рахунком 2:1 на користь  “Львів”/”Демня”.

Фінальний поєдинок Меморіалу Юста викликав неабиякий ажіотаж в Мостиськах. На стадіоні “Карпати” зібралась велика кількість вболівальників. Матч і справді видався цікавим та інтригуючим для них. Команди одразу кинулися в бій, точилася справжня боротьба за м’яч на кожному клаптику поля. Першим реалізував свою нагоду “Корміл” на 9-й хвилині, відзначився Ростислав Марків. “Львів”/”Демня” не забарився із відповіддю, за декілька хвилин Мирослав Деда відновив паритет, 1-1. Тим самим інтрига у фінальному матчі загострилась, рахунок до перерви залишився незмінним.

У другому таймі Андрій Вичижанін забив у ворота “Кормілу” та вирішив долю поєдинку, 1-2. ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” стала переможцем престижного турніру Меморіал Ернеста Юста 2022! Безумовно, це історичний момент! Команду нагородили Кубком Львівської асоціації футболу, а гравців пам’ятними медалями.