ФК «Львів» U-14: поразка на «Соколі»

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», у другому поєдинку цьогорічного сезону, нажаль, поступилися

ФК «Львів» U-14 – «Буковина»  Чернівці U-14  – 0-2 (0-0)

У першому таймі на футбольному полі точилася рівна боротьба. Однак, на результат поєдинку вплинули помилки гравців. Спочатку, Гілка сфолив на лінії власного штрафного майданчика, як наслідок, арбітр показав городянину «червоне світло», а штрафний завершився забитим голом.

А за дві хвилини до закінчення матчу, наш воротар, намагаючись вибити «круглого», не влучив по ньому, бо поле було мокрим (падав дощ), впав, а суперник, скориставшись цим, переправив м’яча у сітку воріт галичан, – 0-2 у підсумку.

Володимир Мандзиняк: «Не можу сказати, що наші хлопці грали погано, глядачам сподобалось. Нажаль, десь не дограли, не дотерпіли».

ФК «Львів» U-14: Лалак, Гілка, Гренда, Мудрий, Левків, Котовенко, Шкікавий, Михайлів, Коваль, Бондарук, Пацула. На заміну виходили – Радь, Саламаха, Ярема, Дідух, Сидор, Копитко. Тренери – Володимир Мандзиняк та Ростислав Горецький.