ФК «Львів» U-15: гірка поразка

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), вдома, поступилися мукачівському ФК «Мункач»

ФК «Львів» U-15 – ФК «Мункач» Мукачево – 0-1 (0-0)

Пропустили наші футболісти прикрий гол за 5-ть хвилин до закінчення поєдинку. Взяття наших воріт стало наслідком обрізки Артема Вовкуна та серії помилок оборонної ланки команди…0-1. І хоча моменти вирівняти становище наші хлопці мали, зокрема, і Хитрень, і Курило, цього не трапилося.

У другому таймі на футбольному полі глядачі спостерігали хаотичну гру, без чітких дії обох команд, але забитих м’ячів львів’яни не побачили.

Роман МАРИЧ: “ «Мункач» нав’язав боротьбу, наші хлопці не були до цього готовими. У другому таймі гості діяли нагло, мої хлопці не звикли до такого. Наші дії не були хорошими, хоча гра воротаря порадувала. Наступний поєдинок для нас буде не простим – «двобій» проти «Карпат». Хлопці стараються, жаль, що піддавались на провокації мукачівців”.

ФК «Львів» U-15:.Федишин Володимир, Папроцький Назар (Іваськів Денис), Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Дрига Максим, Хитрень Тарас, Ткач Назар, Сенчишин Тарас, Савран Роман (Вовкун Артем), Курило Володимир. Запасні – Саламаха Артур, Сметанка Андрій, Мельничук Петро, Новак Віталій.