ФК «Львів» U-15: переможна хода триває!

П’ятнадцятилітні гравці ДЮСШ ФК «Львів», на рідному полі, у третьому турі ДЮФЛУ, здолали івано-франківську «Ніку». Дана звитяга дозволила підопічним Романа Марича піднятися на четверту позицію. Тепер відставання від лідера складає три очки

ФК «Львів» U-15 – «Ніка» Івано-Франківськ – 2-0 (1-0)

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Іваськів Денис (Шибунька Тарас, 62), Глушко Ростислав, Мариняк Віталій (Карпляк Антон, 75), Токар Богдан (Папроцький Назар, 62), Дрига Максим, Якуба Роман, Саламаха Артур (Припутницький Сергій, 60), Курило Володимир (Паска Валентин, 65), Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас (Колісник Віталій, 65). Тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Городяни відзначилися по-разу в кожному з таймів. На 20-й хвилині чудова комбінація гравців «Львова» призвела до взяття воріт франківчан. Хитрень, в розріз, віддав на Курила, Володимир вправно відкотив м’яча під удар Якубі, а Роман нагоди не змарнував, чітко пробивши лівою ногою, 1-0!

Міг забивати Володимир Курило, але після двох виходів сам на сам із голкіпером «Ніки», пробивав саме в останнього.

Натомість, гості нічого контретного продемонструвати не зуміли, весь тайм опираючись «львівському натиску».

У другому таймі перевага ФК «Львів» U-15 стала тотальною і на 50-й хвилині Богдан Токар шедеврально відправив смугастого під перекладину гостей, 2-0!

Після матчу тренер ФК «Львів» U-15 Роман Марич відзначив успіхом те, що хлопчаки продовжили переможну серію. «Ігрова практика дається взнаки. Хлопці старалися, хочу подякувати їм за це»,- підсумував наставник.

У четвертому турі галичани в Мукачевому зійдуться проти «Говерли». Матч відбудеться у суботу.