ФК «Львів» U-15: здобуто чергові три очки!

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків ), на виїзді, у Мукачевому, мінімально обіграли місцевий «Мункач»

«Мункач» – ФК «Львів» – 1-2 (1-0)

Вже на 5-й хвилині городяни повинні були вигравати з рахунком 3-0, але два виходи 1 в 1 змарнував Пінчук, а Мавдрик, з лінії воротарського майданчика, не влучив у ворота. Варто згадати й удар Царя, після якого смугастий влучив у поперечину.

Але першими пропустили саме наші хлопці. Після виконання кутового удару, Ситник, вибиваючи «круглого» кулаками, зрикошетив останнього у власні ворота, ба більше, травмувався і сам воротар, як наслідок – пропущений гол та вимушена заміна.

Далі, аж до перерви, гра проходила нервово, Леви діяли дещо хаотично, однак, більше «Львів» не пропустив.

Зрівняти рахунок наша команда зуміла наприкінці другого тайму, це Білик, після кутового удару, головою, зумів перемінити рахунок на табло, 1-1! А вже на 35-й хв. Пінчук, промчавши лівим флангом, змістився у центр поля та потужно пробив, 2-1! Після забитого м’яча футболісти «Львова», на радостях, вибігли за межі поля, за що арбітр «нагородив» їх трьома «гірчичниками», а Кусий, що вже мав до цього попередження – був вилучений.

ФК «Львів» U-15: Ситник Георгій (Малоїд Дмитро), Комарець Максим, Підлужевич Данило, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Цар Максим, Бердей Назар (Іванець Захар), Татарін Данило, Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Білик Віталій.

Орест Швець: «Треба налаштовуватись на всі матчі, а не поділяти команди на сильні та слабкі. Нервовий поєдинок, хоча, перевага була за нами. Треба зробити висновки».