ФК «Львів» U-16: коли гра є, а очок немає

Гравці 2000р.н. (тренер Олег Колобич) у першому турі ДЮФЛ України, на виїзді, мінімально поступилися команді «УФК-Карпати» Львів

«УФК-Карпати» Львів U-16 – ФК «Львів» U-16 – 2-1 (2-0)

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Почапський Максим (Яблонський Володимир, 63), Карвацький Андрій, Харіпов Олексій, Фіалковський Назар, Горин Олег, Савула Валентин, Хімчак Максим, Баран Ярослав (Корпан Максим, 50), Левків Ярослав (Ременяк Артур, 50), Рус Микола. Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Вже на третій хвилині матчу наші хлопці пропустили гол, так закінчилася контратака господарів поля – вихід один в один і – 1-0. Приблизно двадцять хвилин знадобилося хлопцям Олега Колобича, аби перебудувати свою гру та направити командні дії в конструктивне русло. І свої шанси городяни мали: Рус виходив один в один,  м’яч одного разу влучив у руку гравця УФК в тамтешньому штрафному майданчику, однак пенальті арбітр не призначив.

Натомість, на шостій хвилині другого тайму, на пенальті напрацювали наші хлопці: після «карпатівського» прострілу до штрафного Паламаря, Фіалковський намагався ногою вибити м’яча, але до круглого головою дотягувався і гравець команди-суперника, як наслідок – 2-0.

Проте, розмочити рахунок Львівські Леви зуміли, Рус обіграв двох оборонців, віддав на Горина, останній не схибив, 2-1 у підсумку.

За словами старшого тренера Олега Колобича, хлопці молодці, старалися, однак трішки забракло фарту в реалізації завершення атак.

Наступний поєдинок Леви проведуть у цю суботу на стадіоні «Сокіл» проти львівських «Карпат», початок зустрічі – 12-00.