ФК «Львів» U-16: три очки у «кишені»

Гравці 2000р.н. (тренер Олег Колобич) минулої суботи, на виїзді, обіграли ДЮСШ Тернопіль, тим самим, здобувши першу перемогу в цьому сезоні!

ДЮСШ Тернопіль Ю-16 – ФК «Львів» Ю-16 – 0-2 (0-1)

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Фіялковський Назарій, Карвацький Андрій, Харіпов Олексій, Пантелейчук Дмитро, Горин Олег, Почапський Максим, Хімчак Максим (Клебан Роман, 75), Баран Ярослав, Левків Ярослав (Ременяк Артур, 72), Рус Микола (Занько Григорій, 72). Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Почали наші хлопці доволі не погано. Шанс відзначитись на початку матчу втратив Рус. Однак ще у першому таймі ворота тернопільчан городяни таки вразили. Після виконання штрафного Миколою Русом, головою чітко пробив Олег Горин, 0-1!

Назагал, у першому таймі, ініціатива належала саме гравцям нашої школи. Господарі ж, переважно, створювали небезпеку біля наших воріт після стандартних положень, оскільки, в місцевому ДЮСШ багато високих футболістів.

У другому таймі невтомний Микола Рус зумів організувати дубль, виявишись спритнішим, після чергового кутового удару й певної паніки тернопільчан, 0-2!

Решта ігрового часу проходила не в надто високому темпі, без реальних гольових моментів. І якщо Леви і могли забити ще, то господарі були далекими від того, аби вибороти нічийний рахунок.

За словами старшого тренера Олега Колобича, його команда додає від матчу до матчу. Вже видно більше зіграності. І хоч суперник був не надто майстерним, проте, перемога була надто необхідною. «Сподіваюся в наступних матчах здобуватимемо очки»,- підсумував Олег Васильович.

Наступний тур для галичан пройде в дома. У суботу нашими гостями стане чернівецька «Буковина»