ФК “Львів” U-16 вийшов до 1/4 Зимового Кубка ДЮФЛУ

Сьогодні, 12-го лютого, відбувся матч 1/8 фіналу Зимового Кубку ДЮФЛУ-2022 серед команд вікової категорії U-16. На поточній стадії ФК “Львів” U-16 вдома приймав чернівецьку “Спарту” U-16 та вирвав путівку до чвертьфіналу.

Львів зустрів гостей гарною, сонячною та теплою погодою. Ближчими розмочити рахунок у зустрічі були господарі поля. Ярослав Заповський небезпечно замикав передачу від партнера, однак футболісту забракло влучності. Натомість неочікувано вперед вийшли саме чернівчани. “Спарта” отримала нагоду пробити одинадцятиметровий, а в очній дуелі з голкіпером “Львова” виграв капітан спартанців Павлюк, 0-1. Після забитого голу суперник на куражі високо пресингував львів’ян. Команди пішли на перерву з мінімальною переваю гостей.

“Синьо-золоті леви” оговтались від забитого голу в другому таймі та відновили паритет у зустрічі. Максим Лехів отримав передачу від Заповського, увірвався в карну зону суперника, обіграв захисника та забив гол-красень. Варто відзначити, що Лехів – найкращий бомбардир “Львова”, Максим сьогодні забив свій 5-й м’яч в рамках розіграшу Зимового Кубка. Рахунок матчу був рівним, а напруга та інтрига матчу лише зростала. Адже до наступного раунду може пройти лише один. Після забитого м’яча до господарів повернулась впевнесіть, підопічні Дмитра Фіалки взяли себе в руки та почали створювати гострі моменти. А долю переможця вирішила саме заміна від тренера “Львова”. Білас обігрався з Матківським, технічно перекинув захисника “Спарти” та розстріляв Романа Гордія, 2-1.

Господарі не лише забили два красені голи, а й мали чудову нагоду зробити свою перевагу комфортною. Владислав Мендрук виходив на побачення з Гордієм, але не зумів перекинути останнього. В підсумку, ФК “Львів” втримав крихку перевагу та зробив прекрасний подарунок на 46-й день народження президента ДЮФШ ФК “Львів” Романа Михайліва . Ім’я суперника у чвертьфіналі Зимового Кубка ДЮФЛУ дізнаємося згодом.