ФК «Львів» Ю-16: коли результат не відповідає грі…

Вихованці Михайла Луцишина, в галицько-волинській футбольній битві, зазнали прикрої поразки у Володимирі-Волинському

«BRWBIK» Володимир-Волинський Ю-16 – ФК «Львів» Ю-16 – 4-2 (2-0)

ФК «Львів» Ю-16: Дева Владислав, Вовк Володимир (Сукач Володимир), Василина Роман, Подоляк Арсен, Глушко Віталій, Рубай Назар, Вичіжанін Андрій, Притула Богдан-Денис, Янчак Вадим (Закорчемний Руслан), Дахновський Віталій, Грицак Назар (Челядин Віталій). Тренер – Луцишин Михайло.

Перші вісім хвилин розпочались для шістнадцятилітніх вихованців ДЮСШ ФК «Львів» просто жахливо. Спочатку наш голкіпер помилився після виконання штрафного удару в сторону його воріт, 1-0, а потім ще й напрацював на пенальті, яке парирувати не зміг, 2-0. Після таких стартових перипетій, ФК «Львів» Ю-16 на декілька хвилин знітився, проте, гру вирівняти зумів. Могли львів’яни й забивати: спочатку Роман Василина майстерно виконав штрафний удар, а, згодом, Вадим Янчак не замкнув на дальній штанзі простріл того ж Василини.

І вже на першій хвилині другого тайму повинен був забивати Віталій Дахновський, але, завершити чіткий адресований простріл Янчака йому не судилось. А далі були дві помилки в центрі захисту, що призвели до ще двох пропущених м’ячів, 4-0…Та варто віддати належне нашим хлопцям, які не здались, а продовжували грати у футбол і, зусиллями двох Віталіїв – Дахновського й Челядина, рахунок скоротили, 4-2 у підсумку.

За словами керманича ФК «Львів» Ю-16 Михайла Луцишина, важко сказати, що волиняни щось суттєве створили; за гру п’ять разів ударивши у ствір наших воріт, забили чотири голи…Назагал, матч був рівним, Леви діяли непогано. «Враження двоякі, важко говорити»,- підсумував пан Михайло.