ФК «Львів» Ю-17: перемога в західноукраїнському дербі

Вчора сімнадцятилітні представники ДЮСШ ФК «Львів», на стадіоні «Сокіл», здолали чергового суперника – юнаків ужгородського СДЮШОР

ФК «Львів» Ю-17 – «СДЮШОР» Ужгород Ю-17 – 2-0 (1-0)

ФК «Львів» Ю-17: Яцків Юрій, Марушка Руслан, Гаврушко Іван, Андрушко Іван, Заяць Максим, Теплий Віталій-Дмитро (Іваночко Юрій, 68), Вантух Роман, Якімець Володимир (Занько Григорій, 78), Русин Назарій (Гамарник Остап, 78), Бариляк Руслан, Савошко Олександр (Дєдух Руслан, 72). Тренер – Олег КОЛОБИЧ.

У матчі з територіальними сусідами, «Львів», не гріх сказати, володів територіальною перевагою, хоча, відзначитись вдалось лише двічі – по-разу в кожному із таймів.

Активністю відзначився Володимир Якімець, спочатку, в першій половині зустрічі, з «вбивчої» позиції, влучив у захисника, а згодом, потужно прострілив справа, де на чітку передачу відгукнувся Назарій Русин, переправивши «круглого» у рамку воріт СДЮШОРа. М’яч, «облизавши» поперечину, нирнув за лінію воріт, 1-0!

Другий тайм проходив за сценарієм першого – «Львів» атакував, а гості, за рахунок свого росту, прагнули загострити ситуацію біля воріт Юрія Яцківа після стандартів.

Отримали ужгородці й неприємність у вигляді другої жовтої, а відповідно й у меншості залишились, причиною ж став фол проти Олександра Савошка.

Варто згадати й вихід один в один автора першого м’яча, однак переграти «стража воріт Ужгорода» Назарій не  зумів,- голкіпер ногами відбив «кулю». Та другий гол вболівальники, що зібрались на стадіоні «Сокіл», таки побачили – невтомний Русин, обігравши двох футболістів, викотив м’яча Роману Вантуху, останній не схибив, 2-0 у підсумку!