Переконлива звитяга підопічних Михайла ЛУЦИШИНА

Важливу традицію вшанування пам’яті видатних львівських футболістів, що вже пішли з життя, примножують в обласному центрі. Нещодавно пройшов Меморіал Едуарда Козинкевича, а минулими вихідними, 23-го – 24-го березня, на стадіоні «Школяр» відбувся турнір пам’яті талановитого форварда Григорія Батича (1958-2008) – чемпіона світу у складі молодіжної збірної СРСР (1977 рік, Туніс), майстра спорту, переможця першості СРСР у першій лізі у складі львівських «Карпат» (1979 рік), гравця команд «Ністру» (Кишинів), СКА «Карпати» (Львів), «Буковина» (Чернівці), «Закарпаття» (Ужгород), «Авангард» (Жидачів), «Зоря» (Бєльци).

Змагання організували львівська СДЮШОР №4, ФК «Покрова» (Львів), Федерація футболу Львівської області за активної допомоги добродіїв Ярослава Леми, Івана Белея, Василя Цяпала, Андрія Різника, Остапа Горошка.

У турнірі взяли участь, вісім команд, сформованих із гравців 1999-го року народження. На першому етапі вони змагалися у групах, по чотири колективи у кожній. Далі дійшла черга стикових матчів. Хороші умови та гарна майстерність і вони старалися виконувати настанови тренерів для здобуття перемог.

Груповий турнір. Підсумкове становище

Група 1: 1. «Львів», 2. «Покрова» (Львів), 3. «Енергія» (Львів), 4. СДЮШОР-4-2 (Львів);

Група 2: 1. «Нетішин», 2. СДЮШОР-4-1 (Львів), 3. «Рух» (Винники), 4. «Галичина» (Львів).

Стикові матчі:

за 7-8 місця: «Галичина» – СДЮШОР-4-2 (Львів) 7-0;

за 5-6 місця: «Енергія» (Львів) – «Рух» (Винники) 2-1;

за 3-4 місця: СДЮШОР-4-1 (Львів) – «Покрова» (Львів) 2-1.

Фінал: «Львів» – «Нетішин» 6-1.

Найкращими гравцями команд-учасниць визнані: Назар Грицак («Львів»), Олександр Поліщук («Нетішин»), Степан Габуда (СДЮШОР-4-1), Євген Задорожний («Покрова»), Віктор Сенькін («Енергія»), Віталій Боднар («Рух»), Матвій Сиротюк («Галичина»), Мар’ян Кошик (СДЮШОР-4-2).

По завершенні змагань відбулася церемонія нагородження. Заслужені призи командам і футболістам вручили організатори та почесні гості турніру, зокрема Б .М. Грещак, І. Сорока, С. Понайда.

Отже, переможцями меморіалу стали вихованці тренера Михайла Луцишина з ДЮФШ «Львова», які за ходом змагань здобути чотири звитяги поспіль (у груповому турнірі вони почергово перемогли команди: «Покрова» – 2-0, «Енергія» – 5-0, СДЮШОР-4-2 – 7-1).

Михайло ЛУЦИШИН: Добре, що організовано турнір пам’яті знаного і талановитого футболіста Григорія Батича. За це треба висловити слова вдячності організаторам. Безперечно, хлопцям було приємно вперше після зимових тренувань і змагань у залах провести матчі на відкритому повітрі. Таким чином, турнір сприяв підготовці команд до другого кола чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги. Змагання пройшли на високому організаційному та спортивному рівні і юні футболісти, звісно, отримали задоволення від своїх виступів. Мої підопічні дуже відповідально поставилися до турніру загалом і до кожного матчу зокрема та ще й скучили за великим футболом, тож, доклавши необхідних зусиль і показавши хороший рівень гри, здобули головні нагороди. Щоправда, майже усі суперники нам були знайомі і ми добре знали, як проти них грати. У підсумку хлопці отримали багато позитивних емоцій і наснаги перед вирішальною частиною чемпіонату.