Перемога на «Соколі»

Учора – третього травня – на стадіоні «Сокіл», юні майстри шкіряного м’яча синьо-золотої команди помірялися силами з однолітками Володимира-Волинського – командами футбольного клубу BRW-ВІК.

О 12-00 на трав’яний газон вийшли гравці 1998-го року народження:

ФК «Львів» U-16 – BRW-ВІК Володимир-Волинський U-16 – 2-0 (1-0)

«Львів» U-16: 99 Яцків Юрій, 8 Занько Григорій (к), 21 Якімець Володимир, 7 Русин Назарій, 16 Марушка Руслан, 10 Вантух Роман, 5 Андрушко Іван, 4 Рамарник Остап, 17 Гаврушко Іван (34 Теплий Віталій-Дмитро, 80), 22 Якімович Ростислав, 20 Савашко Олександр. Запасні:  12 Ціздин Владислав, 18 Околіта Юрій, 3 Панилик Остап. 14 Дзюпин Богдан, 6 Венгер Ярослав, 19 Дикало Святослав. Тренер – Олег КОЛОБИЧ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК, директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав ЛЕМЕХ.

Голи: Русин, 19, Марушка, 54.

Тримаючи у пам’яті поразки від волинян минулої суботи, вболівальники городян прагнули реваншу, тому, попри прихітливу погоду – то дощ крізь сонце, то холодний вітер – останніх зібралось не мало, аби підтримати юних футболістів.

Перша половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі, ударів по воротах обидві команди завдавали мало, та й ті були, або не точними, або ставали легкою здобиччю для стражей воріт, проте, можна відзначити дещо невеличку, але перевагу саме хлопчаків із Володимира-Волинського. Проте перший справжній гольовий момент організували саме підопічні Олега Колобича – на прицільний удар з правого флангу в лівий від воротаря кут воріт наважився Руслан Марушка та й не схибив, 1-0! Після цього взяття воріт, а трапилось воно на 19-й хвилині, на полі стадіону «Сокіл» знову гра перейшла у в’язку боротьбу, без суттєвих загострень, як з одної так і другої сторін. І тільки наприкінці першого тайму Леви могли зусиллями Івана Гаврушки, «подарувати гол у роздягальню» своїм суперникам, але, після потужного пострілу львів’янина, метрів з 15-ти, чудово зіграв голкіпер, парируваши удар.

Другий тайм знову розпочався не надто гостро, комадни діяли обережно. Можна виокремити гострі удари Олександра Савашка та Назарія Русина, однак до взяття воріт вони не призвели. На 53-й хвилині на удар здалеку наважився Роман Вантух, але голкіпер гостей знову врятував свої ворота, проте, як вияснилось вже через хвилину – не надовго. «Пожежа», яка спалахнула в штрафному майданчику гостей, розрослася з новою силою, в діях оборонців BRW-ВІКу відчулись панічні прояви, чим миттєво скористався 16-й номер «Львова» Руслан Марушка, проштовхнувши круглого з меж карного майданчика, і крізь оборонців, і поміж воротаря, 2-0! На 61-й хвилині шанс скоротити розрив у рахунку мали гості, але потужний удар волинянина з близької відстані виявився не точним – мимо воріт. А через чотири хвилини Володимир Якімець міг збільшити перевагу наших футболістів, однак удар головою, з близької відстанні, виявився легкою здобиччю для воротаря. Решту ігрового часу пройшли за рівної гри, без суттєвих загострень, як наслідок поєдинок завершився перемогою галичан – 2-0!

Наступний поєдинок вихованці Олега Колобича проведуть у суботу (10-го травня) проти львівських «Карпат».