Стовідсотковий успіх «синьо-жовтих»

Молодіжна збірна України зі стовідсотковим показником завершила виступи на груповому етапі Кубку співдружності, що триває в Санкт-Петербурзі. У завершальному поєдинку групи В підопічні Павла Яковенка поклали на лопатки Латвію.

Україна (U21) − Латвія (U21) − 2:0

Голи: 1:0 Павлов (7, з пенальті), 2:0 Будківський (90).

Україна: Мисак, Кушніров, Черемісін, Мягков (Олійник, 77), Павлов (Будківський, 58), Насонов, Іванко, Турчанов (Гречишкін, 68), Бабенко, Каверін (Цуріков, 58), Силантьєв (Шевчук, 46).

Латвія: Вайчюліс, Ісаєв, Шевельов (Пукітіс, 46), Максименко, Рожковський, Богдашкін, Петерсон, Зюзін (Варданян, 84), Стугліс (Вишняков, 40), Карашауск, Зотов (Синицин, 46).

Синьо-жовті, які кардинально поміняли складу у порівнянні з вчорашнім матчем проти Киргизстану, знову швидко вийшли вперед. Один із латвійських захисників зіграв рукою у власному карному майданчику. Нападник луцької «Волині» Євген Павлов чітко відправив м’яча в кут воріт Артура Вайчюліса. Латвійці не знітилися й великими силами пішли вперед. Групі оборони збірної України інколи доводилось несолодко, але, як і в попередніх зустрічах турніру, синьо-жовті зберегли свої ворота на замку. А наприкінці гри одна з атак команди Яковенка завершилась влучним ударом Пилипа Будківського − 2:0.

«Хід гри для нас складався вдало. Але у другому таймі проявилися деякі проблеми. З чим це пов’язано? Швидше за все, причина у втомі. Однак і суперник був виснажений. Напевно, ми перемогли тому, що були свіжішими. Ми ретельно підготувалися до цієї гри. Ми взагалі грунтовно підходимо до кожного матчу. Вчора провели теоретичне заняття, переглянули відеозаписи своїх ігор, матчів збірної Латвії, відзначили власні помилки, плюси і мінуси суперника, зробили «розбір польотів». Тепер потрібно відновлюватись і готуватись до чвертьфіналу», – зазначив наставник українців Павло Яковенко. Суперник синьо-жовтих в 1/4 фіналу визначиться після завершення групового раунду.